فهرست
100هزار نفر تماشاگر پرسپولیس چقدر برای هدایتی هزینه تراشیدند؟
100هزار نفر تماشاگر پرسپولیس چقدر برای هدایتی هزینه تراشیدند؟

100هزار نفر تماشاگر پرسپولیس چقدر برای هدایتی هزینه تراشیدند؟

آی اسپورت-  این دومین بار در سال 94 بود که ورزشگاه پر می شد. یک بار برای بازی تیم ملی امید افغانستان و این بار برای پرسپولیس. مسابقه ای  که از قبل اعلام شده بود تماشایش رایگان است.

اینکه رفتن درخشان و حضور برانکو این قدر جذاب بود که مردم به ورزشگاه بیایند یا مجانی بودن بازی و دعوت ستاره ها از آنها برای تماشای یک فوتبال مجانی در عصر یک روز کاری اینچنین به ورزشگاه آمده بودند ، مشخص نیست. البته حسین هدایتی در زمانی که با وزارت ورزش به توافق رسید تا به این تیم برگردد ، وعده داده بود تا 50 هزار نفر را به ورزشگاه بکشاند اما خودش هم شوکه شد وقتی دید تمام ورزشگاه پر شده است!
حسین هدایتی در مذاکراتی که با خادم داشت تا عضو هیات مدیره پرسپولیس شود، گفته بود که 50 هزار تماشاگر را به ورزشگاه می کشاند. به همین دلیل تمام بلیت های این مسابقه را خرید تا هواداران با خیال راحت به ورزشگاه بروند.
اگر میانگین قیمت بلیت های این دیدار 10 هزار تومان باشد، هدایتی باید یک میلیارد تومان تومان برای این مسابقه هزینه کند. البته مشخص نیست در این میان، رفتن درخشان عامل مهم تری برای استقبال از این مسابقه بوده، آمدن برانکو یا رایگان بودن تماشای این دیدار!

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-09 11:23:12
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۵۰
دمت گرم .اسیا همش واس ماس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر