فهرست
لک مامور ناکامی شیخ، قایدی و رفقا
لک مامور ناکامی شیخ، قایدی و رفقا

لک مامور ناکامی شیخ، قایدی و رفقا

آی اسپورت - در تاریخ دربی استقلال تنها یک بار توانست در سه دربی رسمی و متوالی، بیش از یک گل به پرسپولیس بزند. حالا پس از دو تساوی 2-2 در فصل گذشته، خط دفاعی تیم یحیی گل محمدی ماموریت ویژه ای را برای محافظت از دروازه خواهد داشت. پشت سر چهار مدافع پرسپولیس نیز دروازه بان جدید این تیم حامد لک حضور دارد که در بازی های اخیر درخشش قابل توجهی داشت و حالا آماده نقش آفرینی در اولین دربی خود است.

انگیزه دیگر حامد لک ثبت یک کلین شیت و امید بستن به مهاجمان پرسپولیس برای باز کردن دروازه رشید مظاهری است تا او در پایان بازی علاوه بر جشن پیروزی، برای صدرنشینی اش در جدول کلین شیت نیز خوشحالی کند. لک در 7 بازی 5 بار کلین شیت کرده و با دریافت دو گل در بازی با نساجی و ذوب آهن، سرخ ها را صاحب بهترین خط دفاعی لیگ کرده است.

نکته مثبت برای حامد لک این است که در مقابل او چهار مدافع مستحکم حضور دارند و پرسپولیس نیز از نظر دفاعی تیمی، شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارد و به همین خاطر گلر شماره 81 قرمزها با اطمینان خاطر وارد زمین خواهد شد. در تاریخ دربی، تنها یک بار استقلال در سه دربی متوالی بیش از یک گل به پرسپولیس زد و حالا حامد لک باید با ناکام گذاشتن شیخ دیاباته، مهدی قایدی، ارسلان مطهری و... مانع از تاریخ سازی شاگردان فکری شود.

     
آی اسپورت
2021-01-10 18:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر