فهرست
شرط کی‌روش برای ماندن در ایران: آدیداس جای آل اشپورت، اسدی برکنار شود!
شرط کی‌روش برای ماندن در ایران: آدیداس جای آل اشپورت، اسدی برکنار شود!

شرط کی‌روش برای ماندن در ایران: آدیداس جای آل اشپورت، اسدی برکنار شود!

آی اسپورت- حالا که 24 ساعت از آخرین مذاکرات کی‌روش و کفاشیان گذشته، اخبار جدیدی از جلسه به بیرون درز کرده است. روز گذشته که هیچ یک از انها حاضر به گفت‌وگو نشده بودند، اما بالاخره کفاشیان سکوتش را شکست و پرده از دو شرط کی‌روش برداشت. یکی جدال بر سر اسپانسر تیم ملی و دیگری برکناری اسدی از پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال.

علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت مذاکرات صورت گرفته با کارلوس کی روش گفت: او ناراحت است چون وضعیت مذاکرات به نفعش نیست.برای مثال افرادی که در فدراسیون یا تیم ملی حضور دارند را او نمی تواند تغییر دهد در حالیکه علاقه دارد این کار را انجام بدهد.این موضوع در اختیار ماست و کی روش به هیچ عنوان نمی تواند در این حوزه ورود کند.این مساله را درجلسه روز گذشته به او گفتیم. بحث بعدی درباره اسپانسر است.کی روش پیشنهاد داده که قراردادمان را با آل اشپورت تمدید نکنیم و با اسپانسری که مدنظرش هست را بیاوریم.

اسپانسر پیشنهادی کی روش چه شرکتی است: او دوست دارد آدیداس را بیاوریم.ما این روند را نمی پذیریم و کی روش حق دخالت در امور مدیریتی فدراسیون را ندارد.

موضع فدراسیون فوتبال:‌ با تمام این احوال،هیات رییسه به دنبال تمدید قرارداد با کی روش است.ما می خواهیم او همچنان در تیم ملی باند.به این شرط که او خودش علاقمند به این مساله باشد.

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-09 12:52:21
نظر دهید

۲ نظر
رضا آقاجری
پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۴:۲۸
کیروش واس ماس ، یعنی کلا ماس ماس
محمد حسین
پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۸:۳۳
خب راست میگه دیگه ی بار نشد عین آدم ی اسپانسر خوب داشته باشیم و اون اسدی هم ک کلا هیچی حالیش نیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر