فهرست
بنیتس-ناپولی: آخر خط/ گزینه های بعدی: میهایلوویچ یا اسپالتی؟
بنیتس-ناپولی: آخر خط/ گزینه های بعدی: میهایلوویچ یا اسپالتی؟

بنیتس-ناپولی: آخر خط/ گزینه های بعدی: میهایلوویچ یا اسپالتی؟

آی اسپورت- دوران حضور رافا بنیتس در ناپولی به پایان رسیده. شکست مقابل لاتزیو و عدم راهیابی به فینال جام حذفی تغییری در تصمیمی که رافا از مدتها قبل گرفته ایجاد نمی کند. با این تفاوت که وداع او با ناپولی تلخ تر از چیزی که تصور می شد، خواهد بود.رافا فصل سختی را در ناپولی سپری کرد.

خیلی ها می گویند اگر دلائورنتیس رئیس این تیم گزینه آماده ای برای او داشته باشد شاید حتی پیش از پایان لیگ عذر مربی اسپانیایی را بخواهد. ناپولی که در شرایط بسیار دشواری قرار گرفته، این هفته دو شکست پیاپی مقابل تیمهای پایتخت نشین دریافت کرد. حالا حتی معلوم نیست رافا هدایت تیم را در دو بازی مقابل ولفسبورگ در لیگ اروپا برعهده دارد یا نه. اما او به طور حتم درپایان این فصل از ناپولی جدا خواهد شد.

این کش و قوس های زیاد دلائورنتیس را خسته کرده و رئیس ناپولی از چند هفته پیش برای یافتن جانشین رافا دست به کار شده است. علاوه بر فروش بازیکنانی نظیر کایخون، او قصد دارد ایگواین را در تیم حفظ کند و چند خرید دیگر را هم برای اینکه ناپولی فصل آینده جزو مدعیان قهرمانی باشد به سن پائولو بیاورد. اولین گزینه برای نشستن روی نیمکت سینشا میهایلوویچ مربی سمپدوریاست که در یک سال ونیم اخیر این تیم را دگرگون کرده و حالا تیم جنوایی در مکان پنجم لیگ ایستاده است. البته میلان و چند تیم خارجی هم خواهان دراختیار گرفتن \"میها\" هستند.

اما دلائورنتیس عجله دارد و در فهرست مربیان مدنظرش نام مونته لا و لوچانو اسپالتی را هم که از بازگشت به فوتبال ایتالیا بدش نمی آید، هم به چشم می خورند. مربیان دیگری از جمله سارری و دی فرانچسکو هم جزو گزینه های دلائورنتیس هستند ولی رئیس ناپولی بعید می داند آنها بتوانند این تیم را جزو مدعیان لیگ معرفی کنند. ملاقات مهم رافا و دلائورنتیس برای تصمیم گیری نهایی به احتمال زیاد هفته آینده خواهد بود. ولی پایان این قصیه برای همه روشن است.

 

     
آی اسپورت
2015-04-09 12:51:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر