فهرست
گل محمدی پیش از استقلال-ذوب: امیدوارم بازی برنده داشته باشد
گل محمدی پیش از استقلال-ذوب: امیدوارم بازی برنده داشته باشد

گل محمدی پیش از استقلال-ذوب: امیدوارم بازی برنده داشته باشد

یحیی سرمربی ذوب‌آهن امیدوار است که دیدار فردای این تیم با استقلال یک برنده داشته باشد. او که در ابتدای کنفرانس خبری روز زن را تبریک اینطور حرف هایش را اینطور آغاز کرد: بازی فردا یک دیدار فوق‌العاده حساس و حیاتی برای استقلال و ذوب‌آهن است و همین حساسیت باعث خواهد شد دو تیم با انگیزه زیادی به مصاف یکدیگر بروند. انگیزه بالای بازیکنان دو تیم کمک خواهد کرد تا انشاءالله بازی فردا از لحاظ کیفی در سطح بالایی برگزار شود. امیدوارم این دیدار حتما یک برنده داشته باشد چرا که تساوی به درد هیچ یک از دو تیم نمی‌خورد.

 وضعیت ذوب‌آهن: شرایط تیم ما خیلی خوب است و در روزهای اخیر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم، آمادگی بازیکنان را مناسب می‌بینم اما متاسفانه عباسی و فرهادی دو بازیکن خوب ما به خاطر مصدومیت نمی‌توانند در دیدار مقابل استقلال به میدان بروند. آرزو می‌کنم این بازی تماشاگرپسند و زیبا از آب درآید و هواداران از تماشای آن لذت ببرند.

گلایه‌ها از داوری‌ هفته گذشته: نام آن را نمی‌توان گلایه گذاشت، من چند ماه است که در مورد داوری صحبت نمی‌کنم و نظرم این است که باید به داوران آرامش خاصی بدهیم تا آنها با آرامش و تمرکز بیشتری قضاوت کنند. خیلی وقت است که در مورد داوری صحبت نمی‌کنم و امیدوارم فردا روز خوب تورج حق‌وردی باشد و بتواند بازی را خوب اداره کند. در مجموع امیدوارم اشتباهات داوری در بازی تاثیر نداشته باشد.

راز موفقیت ذوب در نیم فصل دوم: قابل پیش‌بینی بود که در نیم‌فصل اول با توجه به اینکه تیم ذوب‌آهن یکی دو فصل کاندیدای سقوط به لیگ دسته اول بود، نتایج خوبی کسب نشود. از زمانی که به ذوب‌آهن آمدم تغییرات و جوانگرایی در تیم ایجاد شد و احتمال می‌رفت که با توجه به شرایطی از جمله عدم اعتماد به نفس بازیکنان به دلیل کسب نتایج سال‌های گذشته نتوانیم نتایج خوبی بگیریم. درست است که در نیم فصل اول نتایج خوبی نگرفتیم ولی همه کارشناسان از کیفیت تیم خوب ما صحبت می‌کردند. در ادامه مسابقات حمایت خوب باشگاه، تمرینات خوب بازیکنان و انگیزه آنها و همچنین تسلیم نشدن برابر سختی‌ها باعث ایجاد اعتماد به نفس در تیم شد و روح همدلی و اتحاد در تیم افزایش یافت. تیم ما در اواخر نیم‌فصل توانست خود را نشان دهد و همان مقطع نیز به فینال جام حذفی رسیدیم و از رده چهاردهم جدول به رده ششم صعود کردیم که جهش خوبی بود. این نتایج حاصل تلاش هیئت مدیره، مدیرعامل، بازیکنان و عوامل دیگر بود که جا دارد از همه آنها تشکر کنم.

 برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر: باید تشکر ویژه‌ای از برگزارکنندگان مسابقات لیگ برتر داشته باشم. سال سختی را پشت سر گذاشتیم و در یک ماه و نیم باقی‌مانده به پایان مسابقات وقفه‌ای وجود ندارد و همین مسئله باعث می‌شود روند تیم‌ها خوب و شاهد بازی‌های بهتری باشیم. در سال‌ گذشته به دلیل برنامه‌ریزی برای تیم امید و تیم ملی بزرگسالان به مربیان و بازیکنان و مسئولان برگزارکننده سخت گذشت.


     
آی اسپورت
2015-04-09 12:50:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر