فهرست
جنگ قلعه‌نویی با دشمن فرضی: آقای‌عمروعاص آنچنان سوادی نداری
جنگ قلعه‌نویی با دشمن فرضی: آقای‌عمروعاص آنچنان سوادی نداری

جنگ قلعه‌نویی با دشمن فرضی: آقای‌عمروعاص آنچنان سوادی نداری

در رحالی که تنها یک روز به بازی مهم استقلال- ذوب مانده، کنفرانس خبری سرمربی استقلال در سازمان لیگ حاشیه‌های زیادی داشت که چندان ارتباطی هم با بازی نداشت. امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: بار دیگر درگذشت حسین جوادی و میلاد اسلامی را تسلیت می گویم.برخلاف آقای عمر و عاصی که ارتباط خانوادگی دارند میلاد اسلامی فردی بود که اینطوری نبود. این آقای عمر و عاصی سواد آنچنانی ندارد و فقط روی ارتباط می خواهد درفوتبال کشور تصمیم گیرنده باشد. من هم برای این دو جوان عزیز و میلاد اسلامی عزیز طلب مغفرت می‌کنم و خدا روحشان را شاد کند. برخلاف بازی قبل که بسیار خوب بازی کردیم پس از اینکه فیلم را دیدیم متوجه شدیم در نیمه دوم هم شروع خوبی داشتیم.در بازی فولاد روز پنجشنبه تمریناتمان به 17 نفر رسید.این هفته تمرینات خوبی داشتیم و کرار هم به ما اضافه شده است و می تواند به ما کمک کند.ذوب آهن هم تیم خوبی است ولی ما برای اینکه شرایطمان را حفظ کنیم محکوم به برد هستیم.بچه ها برای این مسابقه فوق العاده با انگیزه هستند و برخلاف هفته های گذشته این هفته تمرینات خوبی را سپری کردیم.

 تغییرات در تمرینات تیم در هفته گذشته: ما هیچ تغییراتی نداشتیم.فقط تعدادمان تعداد تمرین تاکتیکی بوده است.با 7 نفر نمی توان تمرین تاکتیکی کرد.تمرین همان تمرین بوده است.شاخ و برگ تمرین شاید تغییر کرده باشد ولی تمرین تغییری نداشته است.

 ذوب آهن: ذوب آهن فوتبال را با حوصله بازی می کند و در مالکیت توپ خوب عمل می کند.یک بازیکن محوری به نام قاسم حدادی فرد دارد که 6 ماه شاگرد من هم بوده است.او از نظر فنی و اخلاقی بازیکن وزنی است.ذوب آهن هم یک مدیر خوبی به نام سعد محمدی و هم یک مدیر باشگاهی به نام آذری دارد که تحولات زیادی در ذوب آهن به وجود آورده است.به طور حتم ذوب آهن یکی از برنامه هایش این است که برای ما تله تاکتیکی بگذارد تا ضد حمله بزند که باید مراقب این موضوع باشیم.

چقدر برای تیمش شانس قهرمانی قائل است: ما هنوز نا امید نیستیم و به بازیکنانم گفتم که 6 بازی حذفی پیش رو دارید. خداوکیلی امسال به ما ظلم شد و از زمانی که ما قهرمان شدیم تا الآن نتوانستیم تمرین درست و حسابی داشته باشیم.شما ببینید قبل از بازی با شیلی به ما گفتند یعقوب کریمی را به شیلی بفرستید. در حالیکه مهرداد جماعتی خیلی آماده بود و یعقوب کریمی مصدوم حتی خود یعقوب کریمی مصاحبه کرد و تیم پزشکی را هم گفت که این بازیکن مصدوم است. این نفرات می‌خواستند مثل بازی با عراق همه چیز را به گردن من بیندازند مثل باختی که به عراق داشتیم وقتی میرشاد ماجدی به من گفت کریمی را می‌خواهند من از او سؤال کردم مطمئنی کریمی را می‌خواهند؟کریمی بازیکن خوبی است ولی او مصدوم است.آقایان پروژه‌سازی کردند تا ما تیم خوبی نداشته باشیم. چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور برای ما حاشیه‌سازی کردند اما یک روز زمان همه چیز را مشخص می‌کند که در این دو سال گذشته آقایان دست به هر کاری زدند که استقلال با قلعه‌نویی نتیجه نگیرد ما به آینده امیدوار هستیم و بازی با ذوب‌آهن می‌تواند ما را به جدول برگرداند.

منظور شما از عمروعاص کیست:‌ یک نفر است که همه او را می‌شناسند.نیازی نیست نامش را ببرم.

محرومان تیم چه کسانی هستند: خرسندنیا را نداریم و خسرو حیدری هم مصدوم است. معلوم نیست چه فضای دیکتاتوری در تیم ملی وجود دارد که بازیکن جرأت ندارد کاری انجام دهد. شما ببینید حیدری را برده‌اند و حتی از او یک عکس MRI نگرفته‌اند. متأسفانه بازیکن ما را برده‌اند و در حالیکه او مصدوم است به تهران نفرستاده‌اند.


نکته ویژه: درباره کی‌روش سوال نپرسید

خبرنگاری از قلعه نویی سوال کرد که چه نظری درباره وضعیت کارلوس کی روش و ادامه حضور او در تیم ملی دارد که مدیر رسانه ای استقلال گفت که این سوال ارتباطی به نشست خبری ندارد. این در حالی بود که قلعه نویی دقایقی بعد در همین نشست درباره تیم ملی صحبت کرد تا مشخص شود میان سرمربی آبی ها با مدیر رسانه ای تیم هماهنگی وجود ندارد.


     
آی اسپورت
2015-04-09 14:08:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر