فهرست
پژمان منتظری تکذیب کرد: ایجنت من و کی‌روش یکی نیست
پژمان منتظری تکذیب کرد: ایجنت من و کی‌روش یکی نیست

پژمان منتظری تکذیب کرد: ایجنت من و کی‌روش یکی نیست

آی اسپورت- مشترک بودن مدیر برنامه‌های کارلوس کی روش با علیرضا حقیقی و پژمان منتظری دو بازیکن تیم‌ ملی، دیروز جنجال‌ساز شد. البته هر کدام از این بازیکنان به نحوی چنین خبری را تکذیب کردند.

حقیقی که به نزدیکان خود می‌گفت اصلاً مدیر برنامه ندارد و باشگاه روبین‌کازان مستقیماً پس از مذاکره با کوئیلیا در دسته دوم پرتغال، سال گذشته این بازیکن را به آنجا فرستاد. پس از آن هم همین باشگاه روسی زمینه انتقالش را به باشگاه پنافیل پرتغال فراهم کرد. از سویی منتظری هم این خبر را تکذیب کرد. پژمان به روزنامه خبرورزشی می‌گوید: «متأسفانه خبر نادرستی منتشر شده و من آن را تکذیب می‌کنم. فکر می‌کنم همه در جریان هستند که من با آقای محسن ابراهیمی همکاری می‌کنم و با کمک ایشان به قطر و ‌ام‌صلال آمدم.»

منتظری توضیح می‌دهد: «قرارداد من با ابراهیمی موجود است. این خبری که منتشر شده واقعاً ناراحت‌کننده است و تنها می‌توانم تأسف بخورم که چنین اخبار بی‌پایه و اساسی را منتشر می‌کنند. موضوع این است که رسانه‌ها اگر می‌خواهند خبری را منتشر کنند، باید با تحقیقات کافی این کار را انجام دهند که متأسفانه در این مورد این اتفاق رخ نداده است. ضمن اینکه اساساً قضاوت در مورد آدم‌ها و منتسب کردن‌شان به جریان‌های مالی و دلالی خطای خیلی بزرگی است که هرگز نباید کسی به خودش اجازه بدهد آن را انجام بدهد. من صبح امروز از این مسئله مطلع شدم و خدا شاهد است آنقدر ناراحتم که حد ندارد.»

نزدیکان کارلوس کی روش هم می‌گویند که او مدت کوتاهی پس از حضور در ایران با کارلوس کاروالیو مدیر برنامه‌های سابق خود قطع همکاری کرد. مشکل آنها هم حاد بود و به اختلافات عمیقی خوردند. در همان زمان گفته می‌شد یکی از دلایل اختلافات کی روش با کاروالیو تلاش‌های این مدیر برنامه برای نزدیک شدن به بعضی از بازیکنان تیم‌ملی بود.

     
آی اسپورت
2015-04-09 14:06:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر