فهرست
پشت پرده رابطه نه چندان خوب مسی و دمبله
پشت پرده رابطه نه چندان خوب مسی و دمبله

پشت پرده رابطه نه چندان خوب مسی و دمبله

آی اسپورت - عثمان دمبله حقیقتا یک خرید ناموفق برای بارسلونا بود، شاید عجله مدیران باشگاه برای پوشش خلاء نیمار در نیوکمپ باعث شد تا آنها روی به گزینه های اشتباهی بیاورند و بدون به خرج دادن وسواس در خرید که به آن در جهان فوتبال مشهور هستند، احساسی وارد مذاکرات شوند و منطق را کنار بگذارند!

پروژه خرید آنتوان گریزمان تنها به یک دلیل از سوی بارسلونا لغو شد و آن توصیه های جدی اریک آبیدال به مدیریت کاتالان ها بود! چرا که او همسو با نگاه های کارشناسان بزرگ دنیای فوتبال بر این باور بود، ستاره ها صرفا در آسمان ستاره اند و در کهکشان راه شیری نمی توانند نوری برای بازتاب خود داشته باشند.

دمبله اما مدت ها قبل تر از اریک آبیدال خریداری شده بود، پسر درخشان دورتموند ذره ای از موفقیت هایش را نتوانست در نیوکمپ تکرار کند، او وحشت زده و ترسو ظاهر می شد و هیولاهای ویران کننده آبی اناری ها هرگز نمی توانستند بپذیرند که با یک کودک بغض کرده، به جنگ ابر قدرت ها در بازی مرگ و زندگی بروند تا این مسئله بدل به یک چالش سخت میان او ستارگان کاتالان ها شود!

در تازه ترین ادعای نشریات نزدیک به باشگاه بارسلونا، برای چندمین بار ادعا شده است که لیونل مسی از مدیران باشگاه درخواست داشته تا عثمان دمبله را به فروش برسانند تا به جای او ستارگانی چون ادن هازارد، پائولو دیبالا و یا پوگبا را در اختیار بگیرند! مسی معتقد است دمبوز فرانسوی هرگز نمی تواند در بارسلونا مفید ظاهر شود، چرا که او هنوز یک کودک لرزان و پریشان از سختی هاست و نیوکمپ جای ترسو ها نیست!

مدال

۶    
آی اسپورت
2018-11-18 15:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر