فهرست
دستور وزیر ورزش؛ یک مقام امنیتی مسئول مذاکره با کی‌روش شد!
دستور وزیر ورزش؛ یک مقام امنیتی مسئول مذاکره با کی‌روش شد!

دستور وزیر ورزش؛ یک مقام امنیتی مسئول مذاکره با کی‌روش شد!

آی اسپورت- گویا مدیران ارشد وزارت ورزش حضور علیرضا اسدی در پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال را هم برای قطع همکاری با کی‌روش کافی نمی‌دانند.  اسدی که به عنوان نماینده وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال آمد تا کاری کند دوران حضور کی‌روش روی نیمکت تیم‌ملی زودتر تمام شود در روزهای آینده یک نماینده دیگر را از وزارت‌خانه در کنار خود خواهد داشت. کسی که ارتباط زیادی با ورزش ندارد و بیشتر به عنوان یک مقام امنیتی شناخته می‌شود.

بر اساس اخبار رسمی با دستور وزیر ورزش و جوانان، حسنی خو به عنوان نماینده این وزارتخانه برای بررسی قرارداد با سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد.اما حسنی‌خو کیست و چرا باید برای بررسی قرارداد کی‌روش ورود کند؟

این روزها مذاکره فدراسیون فوتبال ایران با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی بسیار حساس شده و هر روز اخبار متناقضی از ماندن یا نماندن کی‌روش به گوش می رسد. اما بر اساس آنچه خبرگزاری فارس در متن خبر تنظیم کرده: «با توجه به حساسیت مذاکره با کی روش و به دلیل رقم بسیار بالای تمدید قرارداد با کی‌روش و برای اینکه وزیر ورزش و جوانان نیز روند مذاکرات را زیر نظر داشته باشند، از همین رو امروز رضا حسنی‌خو، به عنوان نماینده وزارت ورزش در مذاکرات کفاشیان و کی روش انتخاب شد و از این به بعد در جلسات این دو، نماینده وزارت ورزش نیز حضور خواهد داشت.»

رضا حسنی‌خود مدیرکل حراست وزارت ورزش است. فردی امنیتی که احتمالا ورودش به ماجرای مذاکره با کی‌روش بی ارتباط به اتهام دلالی به سرمربی پرتغالی نیست. آیا انتخاب این فرد امنیتی را باید پایان تلخی بر مذاکرات فدراسیون فوتبال و کی‌روش دانست؟ 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-09 17:56:35
نظر دهید

۱ نظر
م ج
پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
جناب وزیر اطلاع ندارن این نصداق بارز دخالت دولتی در فدراسیون فوتبال است ؟ تعلیق فدراسیون رو فراموش کرده اند؟

چرا کسی جلو کارهای این وزیر بی لیاقت رو نمی گیره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر