فهرست
کلوپ: می دانستم که بایرن حریف ما در نیمه نهایی می شود
کلوپ: می دانستم که بایرن حریف ما در نیمه نهایی می شود

کلوپ: می دانستم که بایرن حریف ما در نیمه نهایی می شود

آی اسپورت- یورگن کلوپ مدعی شده که می دانسته بوروسیا دورتموند در نیمه نهایی جام حذفی با بایرن مونیخ روبرو می شود. مربی زردپوشان گفته که او انتظار ملاقات با رقیب دیرینه در نیمه نهایی دی اف بی پوکال را داشته است. دو تیم برای رسیدن به این مرحله از سد هوفنهایم و بایرلورکوزن عبور کرده اند.

کلوپ در این مورد گفت:\" همان لحظه که بازی تمام شد، می دانستم که با بایرن روبرو می شویم.  همانند سالهای اخیر، هرتیمی که بخواهد قهرمان جام حذفی شود، باید از سد بایرن عبور کند. اما برایم مهم نیست چه اتفاقی می افتد. ملاقات با بایرن در نیمه نهایی خیلی جالب است. این رویداد بزرگی است. فکر نمی کنم که هیچ شانسی نداریم.\"

تیم لوسین فاوره از آرمنیا بیله فد در یک چهارم نهایی جام حذفی شکست خورده ولی کلوپ درمورد بازی بعدی با این تیم خیلی به آن نتیجه دلخوش نیست.\" نمی توانم بگویم که یک بازی جام حذفی باعث می شود گلادباخ را دست کم بگیریم. بیله فلد کار بزرگی انجام داد و قدرتمندانه بازی کرد.  ولی به نظرم جام حذفی تاثیر چندانی روی شرایط تیمها نخواهد گذاشت. آنها می توانند سهمیه خودکار لیگ قهرمانان هم بگیرند. برای همین به نظرم بازی خوبی خواهد شد.\"

     
آی اسپورت
2015-04-09 16:54:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر