فهرست
کالدرون: از این به بعد ترابی پنالتی‌های ما را می‌زند
کالدرون: از این به بعد ترابی پنالتی‌های ما را می‌زند

کالدرون: از این به بعد ترابی پنالتی‌های ما را می‌زند

آی اسپورت - گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: به همه هواداران این برد را تبریک می گویم. ما شایسته این برد بودیم. در نیمه اول چند موقعیت داشتیم و می شد حتی بیشتر از این گل بزنیم. مقابل تیم خوبی بازی کردیم و به بازیکنانم تبریک می گویم. بردن در این زمین شایستگی می خواهد. برای من افتخار است که با بازیکنان ایرانی کار می کنم و به همین خاطر به بازیکنانم این برد را تبریک می گویم. از این به بعد هم ترابی پنالتی‌های ما را می‌زند

سید جلال نشان داد نمونه و الگوست

همان طور که در ابتدای لیگ گفتم دفاع وسط های ما سطح بالا هستند و مطمئنا یک نفر از این 3 نفر بیرون می مانند. ابتدا کنعانی زادگان و بعد سید جلال و حالا شجاع بیرون ماندند. به سید جلال تبریک می گویم که بعد از مدت ها بازی نکردن نشان داد که نمونه و الگوست. او همیشه به تصمیم مربی احترام گذاشته و چه در زمین و خارج از زمین به تیم کمک می کند.

امروز فولاد تحت قدرت ما بود

آنها تیم خیلی خوبی هستند. فقط یک شکست داشتند و این نشان می دهد تیم خوبی هستند اما امروز تحت قدرت ما بودند.

بدون بازیکن خارجی خیلی خوب بازی می کنیم

وقتی مربی تازه به تیمی می آید طبیعی است که فلسفه تیم را تغییر می دهد. در گذشته پرسپولیس نتایج خوب گرفته اما بازیکنان الان نیاز به زمان دارند. من همیشه دوست دارم برنده باشم اما تکرار می کنم بدون بازیکن خارجی خیلی خوب بازی می کنیم و برای همین به بازیکنان ایرانی تبریک می گویم.

امیدوارم که دیگر شاهد پرتاب بطری و سیب نباشیم

جو امروز استادیوم خیلی خوب بود. امیدوارم همه کمک کنند که دیگر شاهد پرتاب بطری و سیب نباشیم. این شهر عاشق فوتبال است و برای من به عنوان یک خارجی افتخار دارد که اینجا حضور دارم. تماشاگران خیلی خوبی امروز بودند اما حیف که شاهد پرتاب اشیا بودیم.

جونیور تا آخر فصل بازی نکند شاید تصمیم دیگری بگیریم

هر اتفاقی ممکن است. اگر تا آخر فصل بازی نکند شاید مجبور شویم تصمیم دیگری بگیریم.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-11-04 20:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
رضا کیان
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۱۶
شعار بابامسعود برای تیم محبوبش هر مسابقه یک پنالتی!
۱
نمیدونستم مسعود باباته
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۲:۱۳
چون ام کیسه را بد پاره پاره کرده
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر