فهرست
کامیابی نیا: احمدزاده، ادای برانکو را در می‌آورد
کامیابی نیا: احمدزاده، ادای برانکو را در می‌آورد

کامیابی نیا: احمدزاده، ادای برانکو را در می‌آورد

آی اسپورت- کمال کامیابی نیا در گفتگو با برنامه اینترنتی «زاویه بسته» مدعی شده پرسپولیس چند هفته قبل از پایان فصل، قهرمانی اش را جشن می گیرد. او حرفهای جالب و عجیب و غریب دیگری هم زده است.

 

دوران کودکی/ او می ‌گوید در بچگی برای خریدن پیراهن پرسپولیس از شنبه بازار گریه می کرد اما به دلیل شرایط نامساعد مالی خانواده اش به این پیراهن نرسیده است:«محل تمرین پرسپولیس دو ایستگاه با خانه ما فاصله داشت. می‌ رفتم پرسپولیس را تشویق می ‌کردم. بعدها با بچه محل‌ ها تیم خودمان را ساختیم و با پول توجیبی های مان، همان پیراهن پرسپولیس را برای تیم خریدیم». کامیابی نیا مدعی می شود در این مسیر، پیشنهاد فولاد را که 500 میلیون بیشتر از پیشنهاد پرسپولیس بود، رد کرده است.

 

فرشاد احمدزاده/ او می گوید پرسپولیسی ‌ها به احمدزاده لقب «خدنگ» داده ‌اند چون کارهای شان را در گردش‌ های خانوادگی انجام می‌ دهد. شماره 11 حرفهای دیگری هم درباره احمدزاده می زند:«احمدزاده تنها شماره 10 جهان است که نه گل می ‌زند و نه پاس گل می‌ دهد. او پسر برانکوست و اگرچه در تمرینات ادای برانکو را درمی ‌آورد و برانکو هم می ‌داند، ولی چیزی به او نمی ‌گوید. برانکو وقتی عصبانی است با دستش کاری شبیه بشکن زدن می‌ کند. وقتی خیلی عصبانی باشد یا با شلوارش بازی می‌ کند یا دستش را توی موهایش می ‌برد. فرشاد خوب ادای او را درمی ‌آورد. پانادیچ (مربی دروازه ‌بان ‌های پرسپولیس) که بچه باحال تیم است، این اخبار را به برانکو می ‌دهد. ارتباط ما با او هم از طریق خدنگ است. این دهه هفتاد و هشتادی‌ ها انگلیسی بلد هستند ولی وقتی ما مدرسه می رفتیم، کتاب انگلیسی نبود.»

 

علیرضا بیرانوند/ کامیابی نیا درباره بیرانوند می گوید به او لقب «حسین تهی» داده‌ اند:«یک دست کت و شلوار دارد که همه جا همان را می ‌پوشد، چه رستوران باشد چه هیات عزاداری. اگر بخواهد خیلی تیپ بزند، شلوارش را تکی می ‌پوشد. هر وقت هم جان بچه ‌اش را قسم خورد، مطمئن باشید 100 درصد دروغ می ‌گوید».

 

علی علیپور/  او می‌ گوید در تیم همه به علیپور می‌خندند:«قیافه ‌اش از دقیقه 70 به بعد دیدن دارد. به مرز سکته می ‌رسد». کامیابی نیا درباره ماهینی هم مدعی می شود:«با اختلاف نسبت به رامین رضاییان، بهترین دفاع راست ایران است».

 

کمال کامیابی نیا/ کامیابی نیا خودش را بازیکن محبوب تماشاگران پرسپولیس می داند اما چون گل نمی ‌زند به اندازه مهدی طارمی در اینستاگرام فالوئر ندارد:«برانکو به من بیشتر وظایف دفاعی داده تا هجومی، خب گل زدن در این پست کار دشواری است. نقش خدنگی که فرشاد احمدزاده بیرون زمین دارد را من داخل زمین دارم».

 

رنگ کردن مو/ شماره 11 درباره رنگ موهایش هم چنین توضیح می دهد:«آرایشگر مرتضی پورعلی گنجی آمده بود و داشت موهایم را اصلاح می‌ کرد. پیشنهاد داد کمی رنگ روی موهایم بگذارد و من هم قبول کردم. اما بعد یادش رفت و بعد از یک ربع گفت داداش موهایت را آبکش کن دیگه! این شد که رنگش روی موهایم ماند».

 

محمود خوردبین/ در پایان این گفتگو، کامیابی نیا درباره محمود خردبین هم حرف جالبی می زند:«محمود خوردبین استاد مصاحبه کردن و بلافاصله تکذیب کردن است. امروز مصاحبه کرد گفت رامین به درد تیم ما نمی‌ خورد، فردا گفت رامین بهترین بازیکن تیم ماست».

۵۱ ۱۶  
آی اسپورت
2017-01-20 19:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
رضا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۳
آقای کامیابی نیا لطفا نرینین تو تیم با این حرفا و مصاحبه ها اونم با هر کی از خونه قهر میکنه میره برنامه مصاحبه اینترنتی درست میکنه. سایت شما هم دیگه داره گندشو در میاره. ببینم اصلا شما درآمدتون از کجاس؟ همه سایتای خبری از جذب تبلیغات درآمد زایی میکنن شما چرا این همه مدته یه دونه هم تبلیغ نداشتین؟ مگه سایت به غیر از تبلیغات درآمد دیگه ای هم داره؟
بهروز
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۸
داش كمال چرا انتحاري كار كردي :))
امید
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۰
راست میگه. احمدزاده تنها شماره 10 جهان است که نه گل می ‌زند و نه پاس گل می‌ دهد
برزو
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۷
قبلا گفته بودم لنگپولیس تیم نیست سیرکه . اولا جز الاغ طرفدار لنگپولیس نمیشه ، بعدشم خودتون ملاحظه بفرمائید : کمال کرگدن ، فرشاد میمون ، بلال کچل ، ندا خانوم امیری اسب ، بیرانوند آفتاب پرست ، رامین سگ هار...سروش هم سر دسته دلقک هاست....
Az
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
آقای بزو شما خیلی بی ادب تشریف دارید.
رضا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
تو که از این موجوداتی که بازیکنای پرسپولیسو بهشون تشبیه کردی هم کمتری، اگه به یکی از این چیزایی که گفتی تشبیهت کنن بی احترامی شده، البته به تو نه به اون موجودات. میخواستم بگم چرا در طویله باز مونده باز سرو کلت پیدا شده که دیدم به اهالی طویله بی احترامی میشه.
Bee
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
نظر بینندگان عزیز رو جلب می کنم به منطق،ادب و شعور یک استقلالی اصیل
مشت نمونه خروار
الف
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۸
در این چند روزه طرفداران منتسب به پرسپولیس با ادبیاتی کاملا دور از شآن ؛ از خجالت سرمربی تیم ملی در آمدند.
آن وقت یکی که مثل خودشان صحبت کرد ادعای نزاکت می کنند.
امیر
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۳۶
تو چه بیشعوری هستی با این ادبیاتت! خاک بر سرت.
۷
666666
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۷
فرض کنیم درست میگی تو چرا میسوزی؟راستی یادم رفت هت تریک میکنه یا پاس میده؟
۴
تيمور
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
تو برزو نيستي از نام كاربري اون بنده خدا سواستفاده نكن.
۲
لنگیون خبیث و شیطان صفت
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۲۷
قبلا هم گفته بودم باز هم میگم :من فقط با اهلش مودبانه حرف می زنم . نه با یک مشت گداگشنه حاشیه شهری مفلوک که مودبانه ترین حرفهایشان فحش ناموسه...با اینا مث خودشون حرف می زنم تا هم متوجه حرفام بشن و هم لذت ببرن...
Erfan60
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
اره شماخیلی باکلاسید،انگارلیدرتیم مابودزددک وپزمربیوآوردپایین،بی شخصیت ترازطرفدارای کیسه کش توجهان وجودنداره باورنداری توآیینه نگاه کن
۶
لنگیون خبیث و شیطان صفت
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۲۷
قبلا هم گفته بودم باز هم میگم :من فقط با اهلش مودبانه حرف می زنم . نه با یک مشت گداگشنه حاشیه شهری مفلوک که مودبانه ترین حرفهایشان فحش ناموسه...با اینا مث خودشون حرف می زنم تا هم متوجه حرفام بشن و هم لذت ببرن...
منتقد
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۵۸
4 تایی رده ششمی
سید
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
همین اینستاگرام بازی و سلبیریتی بازی پرسپولیسیارو زمین میزنه! برا اینه اولیت اون فالووراشونه نه تیمشون
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر