فهرست
بازگشت روسی هنوز معلوم نیست/ شروع از صفر برای چندمین بار
بازگشت روسی هنوز معلوم نیست/ شروع از صفر برای چندمین بار

بازگشت روسی هنوز معلوم نیست/ شروع از صفر برای چندمین بار

آی اسپورت – پپیتو روسی هنوز نمی داند چه زمانی قادر به بازگشت به میادین خواهد بود. او بدون تردید بدشانس ترین بازیکن ایتالیایی و حتی اروپایی در چند سال اخیر بوده و با اینکه دوران نقاهت بعد از چندمین جراحی زانو را سپری می کند، اما هنوز از زمان بازگشت به ترکیب فیورنتینا مطمئن نیست.

او امروز درحاشیه یک مراسم تبلیغاتی در فلورانس گفت:\" خیلی دلم می خواهد برای فیورنتینا بازی کنم و هواداران این تیم را خوشحال کنم. آنها دراین مدت از من حمایت زیادی کرده اند. مصدومیت های زیادی داشته ام و هربار توانسته ام برآنها غلبه کنم.\" روسی سپتامبر گذشته زانوی راستش را جراحی کرده بود. او در مورد تیم ملی گفت:\" تیم ملی همچنان برای من یک رویاست. اما ابتدا می خواهم به ترکیب فیورنتینا برگردم. این تیم را مثل خانه دوم خودم می دانم\"

آنچه مسلم است او در بازگشت دوباره به میادین باید از صفر شروع کند و البته هواداران تیم و وینچنتزو مونته لا مربی فیورنتینا درکنار او خواهند بود. مونته لا در مورد آینده اش گفت:\" آینده من بستگی به نتایج ما در لیگ اروپا ندارد و دلیلی برای جدایی نمی بینم. با فیورنتینا قرارداد دارم و در پایان فصل مذاکرات دوباره ای با مسوولان خواهیم داشت.\" مونته لا ابراز امیدواری کرد که فینال لیگ اروپا بین ناپولی و فیورنتینا باشد و دلیل آن را هم این طور توضیح می دهد.\" هم به خاطر اینکه هوادارا فوتبال ایتالیا هستم و هم به دلیل اینکه مربی فیورنتینا هستم\"

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-09 18:29:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر