فهرست
شرط و شروط های فن خال برای تور آمریکا؛ فقط 12 روز!
شرط و شروط های فن خال برای تور آمریکا؛ فقط 12 روز!

شرط و شروط های فن خال برای تور آمریکا؛ فقط 12 روز!

آی اسپورت – لوئی فن خال مربی هلندی منچستریونایتد در مورد تور تابستانی ماه ژوئیه منچستریونایتد در ایالات متحده شرط و شروط هایی گذاشته است. بعد از اینکه تور تابستانی فصل پیش به دلیل طولانی شدن خشم مربی هلندی را برانگیخت، او به مسوولان یونایتد هشدار داده که تور امسال باید کوتاه تر باشد.

فن خال معتقد بود که برنامه ریزی پیش فصل تاثیر زاید روی عملکرد او در زمان شروع رقابتهای لیگ برتراین فصل داشته و نمی خواهد دوباره ماجرای سال گذشته در تابستان تکرار شود. یونایتد که پیشنهاد برگزاری تور تابستانی در استرالیا و آسیا را رد کرده، همچون سال گذشته راهی آمریکا می شود و این بار در قسمت غرب این کشور اقامت خواهد گزید. ضمن اینکه تور امسال 12 روزه یعنی دقیقا 7 روز کمتر از تور تابستان گذشته خواهد بود و تا روز 1 اوت هم باید پایان یابد. 

درحالیکه منچسترسیتی برای تور تابستانی این فصل استرالیا را برگزیده، فن خال و یونایتد در یک زمین تمرینی در آمریکا مستقر شده و از همان جا برای برگزاری هرسه بازی این تیم در این کشور به مقاصد تعیین شده سفر می کنند. باشگاه توافق کرده که  در رقابتهای اینترنشال چمپیونزکاپ که سال گذشته با قهرمانی یونایتد مقابل لیورپول در میامی همراه شده بود، شرکت کنند.

این تورنمنت در شهرهای مختلف آمریکا انجام شده بود ولی این بار مسوولان به یونایتد اجازه داده اند که خودشان شهرهای محل برگزاری بازی های خود را انتخاب کنند. برای اینکه آنها می خواهند هرطور شده یونایتد دراین رقابتها حضور داشته باشد. هنوز باشگاه یونایتد در این مورد تصمیم اتخاذ نکرده است.فصل گذشته فن خال یک هفته بعد از پایان جام جهانی برزیل به اردوی یونایتد ملحق شد و دریک ماراتن فشرده دو هفته و نیم با این تیم در لوس آنجلس، پاسادنا، دنور، واشنگتن، دیترویت  ومیامی دربرنامه های مختلف تبلیغاتی و تورنمنت های مختلف حضور یافت. 

فن خال از این برنامه ریزی عصبانی بود و اینکه بازیکنان تیم به شهرهای مختلف سفرکنند را مناسب نمی دانست. این تیم حتی در کولورادو که ارتفاع بسیار بالایی از سطح دریا دارد هم بازی کرده بود. قرار بود یونایتد طبق مذاکرات انجام شده امسال هم در ساحل شرقی آمریکا مستقر باشد. اما ظاهرا فن خال گفته که ترجیح می دهد این تیم به غرب آمریکا سفر کند. او تاکید کرده که امسال تحت هیچ شرایطی برنامه فشرده سال قبل و سفرهای متعدد تیم نباید تکرار شودو.احتمال می رود کمپ تمرینی تیم سیاتل سیهاوک محل استقرار تیم او در شمال غربی امریکا باشد. فصل جدید رقابتهای لیگ برتر فصل آینده روز 8 اوت آغاز خواهد شد.


     
آی اسپورت
2015-04-09 18:56:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر