فهرست
ادعای روز: آدرسی که هدایتی داد، خانه من است!
ادعای روز: آدرسی که هدایتی داد، خانه من است!

ادعای روز: آدرسی که هدایتی داد، خانه من است!

آی‌اسپورت- حسین هدایتی در یک گفت و گوی ضبط شده،امشب حرف های عجیبی را به زبان آورد.در بخشی از این آیتم هدایتی با بیان اینکه "مگر من اسپانسر شما بودم که مدام می خواستید از من پول بگیرید" علی اکبر طاهری،مدیر عامل سابق پرسپولیسی ها را سینه دیوار قرار داد.او در ادامه هم گفت:«من 19 میلیارد تومان به پرسپولیس داده ام اما حالا طاهری می گوید که بنده فراموشی دارم اما انگار خودش یادش نیست که با من در الهیه در فلان کوچه و فلان خانه قرار می گذاشت.»هدایتی در حالی آدرس یک منزل مسکونی در منطقه الهیه را داد که دقایقی بعد فردوسی پور روی آنتن زنده گفت:«پس از ادعای آقای هدایتی،یک بنده خدایی تا مقابل سازمان صدا و سیما آمده و می گوید آدرسی که هدایتی داده منزل شخصی ایشان است و ملک هدایتی نیست.»

۹ ۵  
آی اسپورت
2017-12-19 02:40:00
نظر دهید

۵ نظر
ali
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۱۲
آقای هدایتی موضوع کاوه مال یکسال و نیم قبله ..... چرا الان یاد پولت افتادی نکنه بخاطر اون لیستیه که تازگیها منتشر شده!!!!
۸
بامداد
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۳
این آدم پلشت کلا بو گندش همه جا رو برداشته. الان داره دست و پا میزنه. فردوسی پور هم که کلا حامی دزد هاست
۵
AVA-86
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
درسته طاهری هم کم خطا نداشته اما حرفهای دیشبش منطقی بود. وقتی تیم های لیگ برتری از درامد هایی مثل حق پخش و تبلیغات محروم بشن معلومه امثال هدایتی به اسم تامین هزینه تیم و پولشویی خودشون رو می چسبونن به فوتبال
۵ ۱
مهدی
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
معنی منطقم فهمیدیم!!
مغلطه خبری
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
هدایتی گفت اونجا تو خیابون و کوچه روبرو پلاک طاهری رو میدیده نگفت تو خونه چه ربطی داشت اخه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر