فهرست
جنجال برسر حرکت دست رونالدو/ پیکه: او باید تنبیه شود
جنجال برسر حرکت دست رونالدو/ پیکه: او باید تنبیه شود

جنجال برسر حرکت دست رونالدو/ پیکه: او باید تنبیه شود

آی اسپورت – کریستیانو رونالدو شب گذشته بعد از گرفتن کارت زرد از داور دیدار رئال و رایو وایکانو بار دیگر حرکت زشتی خطاب به داور انجام داد. خرارد پیکه مدافع بارسلونا معتقد است که ستاره پرتغالی رئال با توجه به اینکه سابقه قبلی در انجام چنین رفتارهایی داشته باید به خاطر این رفتار مجازات شود. داور بازی دیشب به دلیل تمارض به رونالدو کارت زرد نشان داده بود. باشگاه مادریدی تصمیم گرفته به این کارت زرد به کمیته انضباطی شکایت کند. برای اینکه رونالدو 5 کارته شده و بازی شنبه با ایبار را از دست می دهد.

اما امروز بحث های زیادی در مورد رونالدو به دلیل حرکتی که بعد از دریافت کارت زرد از داور با دست خود انجام داده هم مطرح بودند. رونالدو حرکتی را انجام داد که در اسپانیا برای فهماندن یک سرقت میان مردم رایج است و پیکه در مورد این ماجرا گفت:\" این اولین بار نیست که او چنین حرکاتی داشته. او قبلا هرگز تنبیه نشده و فکرنمی کنم این بار هم تنبیه شود. ضمن اینکه این مشکل من نیست.\"

پیکه همچنین در مورد بازی هفته بعد لیگ قهرمانان بارسلونا و پی اس جی هم حرف زده و گفت:\"هردو تیم شناخت خوبی از دیگری دارند و برای هم احترام قائل هستند. فکر کنم دو بازی شبیه به بازی های مرحله گروهی را شاهد باشیم. بهرحال بازی کردن در پاریس همیشه سخت بوده ولی باید بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم. \" 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-09 21:37:45
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴، ۲۰:۵۱
اگه مشکات نیست پس حرف نزن درموردش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر