فهرست
هدیه هواداری: عقاب‌سازی ناشیانه از بیرانوند
هدیه هواداری: عقاب‌سازی ناشیانه از بیرانوند

هدیه هواداری: عقاب‌سازی ناشیانه از بیرانوند

آی‌اسپورت- تقصیر خبرنگار/هوادارانی است که قلم‌شان فقط برای ستایش الکی و باد کردن بازیکنان متوسط می‌چرخد. تقصیر کانال‌های تلگرامی هواداری است که خیلی راحت عنوان عقاب را به هر کسی هدیه می‌کنند. تا وقتی سیدجلال در خط دفاعی حضور داشت و ساختار دفاعی پرسپولیس و تیم ملی را رهبری می‌کرد، بیرانوند هم کلین‌شیت می‌کرد و به پرتاب‌های بلند توپ‌اش می‌نازید. کلکسیون اشتباهات مرگبار بیرانوند در فصل جاری دیگر قابل بخشش و گذشت نیست. بیرانوند با اشتباهات مبتدیانه و گل‌های وحشتناکی که می‌خورد، دارد مدافع عنوان قهرمانی را زمین‌گیر می‌کند و به تیم ملی هم آسیب می‌زند. بله حواسم به بعضی از سیو ها و دفع توپ‌های خوبش هست. اما دروازه‌بانی که بازی‌های پی در پی گل لایی می‌خورد، هنگام خروج از دروازه مردد می‌شود و به عقب برمی‌گردد و از دفع یا تصاحب توپ‌هایی که از جناحین می‌آید عاجز است، شایسته عنوان عقاب نیست.

۴۶ ۱۰  
آی اسپورت
2017-09-22 00:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
حمید
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۵۸
رو‌ی گل اول خیلی ناشیانه عمل کرد و مثل یه دروازه بان‌مبتدی و اماتور گل خورد. دروازه بان در سطح ملی نباید از این اشتباهات انجام بده اخه ضربه مروان حسین هم‌که ضربه خاصی نبود که اونجوری گل خورد.گل دوم هم که لایی خورد و خیلی هم بد خورد. امیدوارم دیگه از این‌گلهای مبتدی نخوره
جواد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۴۰
کمی اعتماد به نفسش پایینه.این جور بازیکنا اگه همون اول بازی یه سوتی بدن دیگه تا آخر بازی نمیتونن خودشون جمع کنن.
۳
نا مطمعن
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۰۰
به خیچ عنوان بیرانوند دروازه بان قابل اعتمادی نیست
تو چند بازی اخیر پرسپولیس و تیم ملی نشون داد که به هیچ توپی نمیتونه نه بگه
تنها نقطه قوتی که داره شروع به بازی هاشه
روی ارسال ها خوب بود که کم کم داره نشون میده روی خروج ها هم تمرکز کافی رو نداره
روی شوت ها هم که نشون داده افتضاحه
امیدوارم تیم ملی ضربه ای از بیرانوند نخوره
جاهد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
فکر میکنم خیلی دارید بی انصافی میکنید.البته که روی گل ها مقصر بود شکی نیست اما واقعا یه گلر با چند تا گل بد میشه یه گلر ضعیف؟یا با چند تا سیو میشه گلر عالی؟بیرو هیچوقت دروازه بان بی عیبی نبوده اما همچنان میتونه به اوج برگرده.سال پیش فقط بخاطر سید جلال نبود که تیم آمار دفاعی خوبی داشت بلکه بیرو هم انصافا خوب بود و البته دفاع تیمی هم عالی بود.وقتی یک به اصطلاح کارشناس آمار عالی مربوط به تیم رو فقط بخاطر یه نفر میدونه فکر میکنم بقیه مطالب کارشناسیش هم محلی از اعراب نداره.
۱
امید از تفت
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۴۲
هر بازیکن و دروازه بانی دوران افتی داره. بیرانوندی خیلی افت کرده و دلیلش را هم نمی دونم. بیرانوند به اوج برگرده فوق العاده هست بخصوص روی هوا ولی ضعف شوتگیری را داره
۱
اصغر
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۳۳
فقط بینی اش عقابی است وگرنه یک دروازه بان متوسط بیش نیست. البته شاید هم آمادگی روانی تو دید بودن را ندارد شاید در تیمهای کوچکتر راندمان بهتری می داشت.
۸
میلاد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
متاسفانه از هوش کافی برخوردار نیست. نشون داده که اصلا انتقادپذیر هم نیست. داد و بیداد نمایشی سر مدافعین و بلند کردن پاهاش توی تمام عکسهای تیمی برای قدبلندتر نشان دادن این ضعفها رو نمیپوشونه.
۹
بهروز
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۵۲
عقاب؟؟ اين از عقاب بودن فقط منقارشو داره
عقاب فقططط احمدعابدزاده والسلام
چرا برانكو ب رادو بازي نميده
فني ازين بهتر نباشه ضعيفترم نيس از نظر اخلاقي هم ك خيلي حرفه اي تره ازين بابا
ابیدل
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
عقاب فقط ناصر خان حجازی بقیه جو جه کلاغ هم نیستند
۳
jabi
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
ای قربون قلمت. دقیقا همینه. هیچکس و هیچ چیز بالاتر و بزرگتر از تیم نیست. بازیکن هرچقد هم بزرگ باشه تو تیم شکل میگیره و به بزرگیش میرسه. بزرگ کردن یه عده آدم بیشترین ضربه رو به تیم هامون زده. چه باشگاهی چه ملی. از بس ملت شخص پرست و آدم پرست شدن. بازیکن زیاد میاد و میره. این فقط تیم پرسپولیسه که میمونه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر