فهرست
ماسچرانو: امیدوارم ژاوی و آلوز در بارسلونا بمانند
ماسچرانو: امیدوارم ژاوی و آلوز در بارسلونا بمانند

ماسچرانو: امیدوارم ژاوی و آلوز در بارسلونا بمانند

آی اسپورت – خاویر ماسچرانو در آخرین اقدام خود به عنوان اسپانسر در مراسم رونمایی کتاب یادبود توپو لوپس، خبرنگار فقید جوان اسپانیایی حضور پیدا کرده بود. ملی پوش آرژانتینی در این مراسم ابراز امیدواری کرد دنی آلوز و ژاوی در بارسا ماندگار شوند. او در جمع خبرنگاران درباره عملکرد خوب اخیر بارسلونا گفت: \" این یک نمایش درخشان نیست. جنگیدن برای فتح سه گانه به خودمان بستگی دارد، چرا که ما به خوبی می دانیم چگونه رقابت کنیم. \"

او اضافه کرد: \" بعد از بازی فرصت صحبت کردن با ژاوی را به دست نیاوردم. اما او همیشه می گوید هنوز برای آینده اش تصمیمی نگرفته است. شور و شوقی که نوکمپ به او می دهد مرا حیرت زده می کند. او بازیکنی با مجموعه ای از افتخارات در این باشگاه است. قابل درک است که همه می خواهند او در این جا بماند، اما این یک تصمیم شخصی است. من امیدوارم ژاوی بخاطر خیلی از مسایل تا پایان در بارسا حضور داشته باشد. او نمونه بارزی از یک بازیکن کاتالونیایی است و همه ما و خصوصا بازیکنان جوان می توانیم از او الگو برداری کنیم. \"

ماسچرانو هم چنین درباره شایعات جدایی آلوز در پایان فصل گفت: \" من امیدوارم دنی اینجا باقی بماند. او یکی از بهترین بازیکنان ماست و شخصیت فوق العاده ای دارد. \"

     
آی اسپورت
2015-04-09 22:56:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر