فهرست
حکم قاضی صادرشد/ محرومیت چهار جلسه ای زلاتان
حکم قاضی صادرشد/ محرومیت چهار جلسه ای زلاتان

حکم قاضی صادرشد/ محرومیت چهار جلسه ای زلاتان

آی اسپورت- همان طور که انتظار می رفت زلاتان ایبراهیموویچ به دلیل حرف هایی که خطاب به داور بازی پاری سن ژرمن و بوردو رو 15 مارس گذشته به زبان آورده بود، با جریمه سنگینی روبرو شد. آن بازی با پیروزی 3-2 بوردو تمام شده بود و مهاجم سوئدی علاوه براینکه با داور بازی دعوا کرده بود، صراحتا به فرانسه توهین بدی کرده و مدعی شده بود که این کشور لیاقت پاری سن ژرمن را ندارد.

با این حکم زلاتان چهار هفته از همراهی تیمش محروم خواهد بود. این محرومیت های شامل بازی های لیگ 1 هستند و دراین شرایط که تیم بلان در کورس رقابت با لیون و مارسی برای قهرمانی قرار گرفته، روزهای سختی درانتظار پی اس جی خواهند بود.زلاتان البته بعد از آن بازی گفته بود که قصد توهین به فرانسه را نداشته ولی هیچ عذرخواهی رسمی از داور نداشت.

این اظهارات او افکار عمومی در فرانسه را به دو دسته تقسیم کرده و خیلی ها معقتد بودند درصورت عدم رضایت، او می تواند این کشور را ترک کند. طبق قانون سه جلسه محرومیت در انتظارزلاتان بود، اما با توجه به اینکه این اظهارات او بازتاب وسیعی در سطح ملی داشته و بیش از حد توهین آمیز تلقی شده بودند، چهارجلسه محرومیت برای مهاجم پی اس جی درنظر گرفته شد.

 

     
آی اسپورت
2015-04-10 09:57:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر