فهرست
گزارش روز: یووه تصمیم گرفت؛ 40 میلیون یورو برای کاوانی
گزارش روز: یووه تصمیم گرفت؛ 40 میلیون یورو برای کاوانی

گزارش روز: یووه تصمیم گرفت؛ 40 میلیون یورو برای کاوانی

 

آی اسپورت – یوونتوس برای فصل آینده و تقویت هرچه بیشتر تیمش به فکر دراختیارگرفتن یک مهاجم قدرتمند افتاده و ادینسون کاوانی اروگوئه ای مهاجم ناراضی پاری سن ژرمن گزینه اصلی ماروتا و پراتیچی در بازار نقل وانتقالات تابستانی است. اولین تماس ها با پی اس جی صورت گرفته و درصورت فروش پوگبا که پول خوبی به صندوق های باشگاه تورینی واریز می کند، این تیم به طور حتم یک بازیکن بزرگ دراختیار خواهد گرفت. اما حتی اگر پوگبا هم فروخته نشود، حضور یووه در این مرحله از لیگ قهرمانان حدود 76 میلیون یورو سرمایه برای این باشگاه به همراه داشته که می توان آن را برای خریدهای مهم در بازار نقل وانتقالات هزینه کرد.

کاوانی از اواخر سال گذشته میلادی با پاری سن ژرمن به مشکل برخورده و همراه با لاوتزی تاخیری چند روزه در بازگشت به تمرینات این تیم داشت که با واکنش تند بلان مواجه شد. او در هفته های گذشته هم با بلان دچار اختلاف نظر شده و در گفت وگو با رسانه ها این طور دردودل کرده بود:\" من به عنوان یک مهاجم به این تیم آمدم ولی حالا باید در نقش بازیکن کناری به میدان روم.\" این اتهامات او بیش از هرچیزی از وداع قریب الوقوع او از تیم فرانسوی خبر می دهند. بهرحال حتی اگر کاوانی با پی اس جی مشکل نداشته باشد، رابطه او و بلان به پایین ترین سطح ممکن در ماههای اخیر رسیده است.

مهاجم سابق ناپولی در فرانسه هرگز نتوانست خودش را با محیط وفق دهد وبا وجود دستمزد عالی 10 میلیون یورویی نتوانسته انتظارها را برآورده کند. حضور زلاتان در خط حمله باعث شده او به حاشیه رانده شود و کاوانی دیگر مثل روزهای ناپولی خودش را ستاره تیم احساس نمی کند. شاید پی اس جی  امسال در چهار جام شانس قهرمانی داشته باشد ولی کاوانی به هیچ وجه احساس نمی کند که دراین موفقیت ها سهمی ایفا کرده است.

پاری سن ژرمن برای خرید او از ناپولی 46 میلیون یورو پرداخت کرده بود. درآن زمان ناپولی او را فروخت تا ایگواین را دراختیار گیرد. قرارداد ماتادور با پی اس جی تا سال 2018 اعتبار دارد و تیمهای خواهان او می توانند با 40 میلوین یورو مهاجم اروگوئه ای را به خدمت گیرند. برای اینکه دراین شرایط هردوطرف مایل به جدایی هستند. کاوانی می تواند در این شرایط به یوونتوس و فوتبال ایتالیا برگردد. البته تیمهای بزرگ دیگری در اروپا خواهان مذاکره با او هستند ولی بعید است این مهاجم 28 ساله به پیشنهاد یووه جواب منفی بدهد. او در اولین مذاکرات با ماروتا هم تمایل خود را برای پیوستن به جمع بینکونری اعلام کرده است. 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-10 13:47:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر