فهرست
نامجو: انصراف الوحده هم مفید بود هم مضر
نامجو: انصراف الوحده هم مفید بود هم مضر

نامجو: انصراف الوحده هم مفید بود هم مضر

آی اسپورت - سرمربی استقلال می گوید برای موفقیت مقابل الشرطه عراق به زمین می رود و امید زیادی به این مهم دارد. مجید نامجومطلق در نشست خبری قبل از دیدار با الشرطه عراق در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافت و گفت: به نظرم غیبت الوحده امارات مقداری نظم بازی‌ها را به هم و به ما هم آسیب زد. الوحده 3 امتیاز از عراق و یک امتیاز از الاهلی گرفته بود و این می‌توانست خیلی به نفع ما باشد. انتظار داشتیم کنفدراسیون آسیا این مسئله را در نظر می‌گرفت.

وی ادامه داد:از یک نظر ما مدت زمان بیشتری را استراحت کردیم که به نفع ما شده و از جهت دیگر از جو بازی‌ها خارج شده‌ایم و این می‌تواند به ما لطمه بزند. ما یک باشگاه قدیمی در آسیا هستیم و قطعا می‌توانیم تیم خطرناکی برای سایر رقبا باشیم. تلاش ما و بچه‌ها این است که بتوانیم شرایطی را به وجود بیاوریم تا از این مرحله صعود کنیم.

سرمربی استقلال با اشاره به وضعیت تیم الشرطه عراق تاکید کرد: الشرطه تیم بزرگ و منسجمی است. ما قبلا یک بار در عراق با این تیم بازی کردیم که نتیجه یک - یک مساوی شد. فکر می‌کنم این تیم به نسبت تیمی که ما با آن در عراق بازی کردیم، تیم خیلی خوب و آماده‌ تری است. این تیم را آنالیز دقیق کرده‌ایم و تمرینات خوبی داشته‌ایم تا انشاالله نتیجه خوبی بگیریم.

نامجومطلق درباره غایبان استقلال برای بازی فرداشب بیان کرد: سیاوش یزدانی مصدوم است اما بقیه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند و آماده آغاز بازی‌ها هستیم. با همه توان برای انجام یک بازی خوب به زمین می‌رویم تا بتوانیم میلیون‌ها هوادار استقلال در ایران و دنیا را خوشحال کنیم. همانطور که می‌دانید استقلال در خارج از ایران هم هواداران زیادی دارد. امیدوارم با نتایج خوب دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

سرمربی استقلال درخصوص اینکه آیا فشار روانی برای پیروزی در بازی فردا وجود دارد، گفت: با توجه به اتفاقاتی که در گروه افتاده، بعد از این بازی‌ هم شانس صعود داریم. نتیجه بدون گل هم می‌تواند ما را برای بازی بعد امیدوار نگه دارد اما تلاش‌مان این است که 3 امتیاز را بگیریم تا شرایط برای بازی‌های بعد راحت‌‌تر باشد.

     
آی اسپورت
2020-09-19 15:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر