فهرست
محتاط مثل علی‌منصور: تیم‌های که همیشه قانع‌اند
محتاط مثل علی‌منصور: تیم‌های که همیشه قانع‌اند

محتاط مثل علی‌منصور: تیم‌های که همیشه قانع‌اند

آی‌اسپورت- منصوریان برای سومین بار در این فصل با دو گل از حریف پیش افتاد. ولی این بار سرنوشت به کام علیمنصور نبود و هر دو گل را تیم کمالوند جبران کرد. سابقه پنج بار از دست دادن برد توسط استقلال این فصل، این نگرانی را در سکوها به وجود آورده بود که سرمربی تیم اشتیاق لازم برای بردهای پرگل‌تر را ندارد. بعد از هر گل، استقلال محتاط‌تر می‌شود و به همین دلیل است که فقط چهار برد در آزادی از دست او پرید. آیا این نگرانی استقلالی‌ها قابل قبول است؟

باشگاه‌های تحت هدایت علیرضا منصوریان تا به حال سیزده بار با دو گل از حریف پیش افتادند. نتیجه‌ای که فقط برای یک بار اختلاف گل به عدد سه رسید. در شش دیدار حتی اگر تیم منصوریان گل هم زده باشد، در نهایت اختلاف دو تیم همان دو گل بود. البته چهار مسابقه با همان نتیجه دو بر صفر به پایان رسید و دو دیدار هم سه‌یک شد. سه دیدار هم تیم علیمنصور گل خورد و برد دو گله از دست او پرید؛ مثل بازی با گسترش‌فولاد روز قبل.

تیم‌های منصوریان تا به حال در لیگ برتر به هیچ تیمی بیشتر از سه گل نزده‌اند. به غیر از یک مسابقه، هیچ وقت دیگری هم برد با اختلاف سه گل را تجربه نکردند.

 

 

 

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2016-11-26 18:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
برزو
يكشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵، ۰۷:۱۲
بهترين برد عليمنصور در دوران مربيگريش مربوط به همون شاهكار ورزشگاه ازاديه كه با يه تيم بحران زده حسرت نسيم سرخ اسيا رو 9 ساله كرد. اونم كجا؟ جلوي 128 هزار هوادار سرخپوش ورزشگاه ازادي
۱ ۱
بهروز
يكشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۸
تو از هفت صبح شروع ميكني ب مزخرف گفتن
باريكلا عجب لمپن سحرخيزي
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر