فهرست
پیش‎بینی لیگ قهرمانان و یورولیگ: صعود انگلیسی‌ها
پیش‎بینی لیگ قهرمانان و یورولیگ: صعود انگلیسی‌ها

پیش‎بینی لیگ قهرمانان و یورولیگ: صعود انگلیسی‌ها

   آی اسپورت- بازی‎های پلی‎آف لیگ قهرمانان اروپا و یورولیگ به زودی برگزار می‎‏شود و اوضاع دو تیم انگلیسی حاضر در این مسابقات بد نیست. اورتون در خانه با نتیجه 2 بر صفر هایدوک اسپلیت را شکست داده و باید بازی برگشت را در خانه این تیم برگزار کند و لیوپول هم در خانه هوفنهایم به برتری 2 بر یک رسیده و باید بازی برگشت را در آنفیلد برگزار کند. چارلی نیکولاس، کارشناس اسکای اسپرتس این چنین نتیجه این دو بازی را پیش‏بینی کرده است:

لیورپول Vs هوفنهایم

از برد لیورپول در بازی رفت زیاد تعجب نکردم، اما هوفنهایم تیم خوبی است و از این بابت لیورپول نتیجه خوبی کسب کرده است. مطمئنا در بازی برگشت تیم آلمانی برای خط دفاعی تیم کلوپ مشکلاتی ایجاد می‎کند. از طرفی در دیدار لیورپول در لیگ برتر انگلیس هم دیدیم که هر توپی که روی دروازه این تیم می‎آمد برای مینیوله، دروازه‎بان آن‎ها مشکل‌ساز می‏شد.

در واقع لیورپول در دفاع در محوطه جریمه خودش مشکل دارد. نکته نگران کننده هم این است که یورگن کلوپ نتوانسته باعث پیشرفت تیم در این زمینه شود و موضوع فلیپه کوتینیو آن‌ها را آزار داده است.

لیورپول تیم تهاجمی است و سرعت سادیو مانه ترسناک است. باید صبر کنیم و ببینیم دنیل استوریج این فصل چه دستاوردی خواهد داشت. اما من چیزی جز یک برد خانگی برای لیورپول نمی‎بینم. هرچند به نظرم هر دو تیم گل می‎زنند.

پیش‌بینی: لیورپول 2 – 1 هوفنهایم و گل اول را مانه می‎زند

هایدوک اسپلیت Vs اورتون

اورتون کار این بازی را تمام کرده است. به نظرم همه روی صعود این تیم حساب می‏کنند، البته که نتیجه گرفتن برایشان کار آسانی نیست. اورتون برای یورولیگ نیاز به ترکیبی قدرتمند دارد و به نظر من این تیم هنوز هم نیاز به چندین بازیکن دیگر دارد، مخصوصا که گرت بری هم رفته و راس بارکلی هم احتمالا از این تیم جدا خواهد شد.

تا زمانی که ترکیب اورتون تقویت نشود، من معتقدم که این تیم به دستاوردهای بیشتر هم نمی‎رسد. حداقل این تیم به یک مهاجم دیگر نیاز دارد. آن‌‎ها روی بازیکنانی مانند مایکل کین حساب باز کردند تا با آن‌ها نتیجه بگیرند.

نظر من مساوی بدون گل است، اما بعد از بازی مقابل چلسی و منچسترسیتی فکر می‎کنم آن‌ها با درخشش رونی شاید بتوانند کارهایی بکنند.

پیش‎بینی: هایدوک 0 – 0 اورتون

 

۲    
آی اسپورت
2017-08-22 16:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر