فهرست
کنفرانس چمپیونزلیگ: اهمیت بازی رفت
کنفرانس چمپیونزلیگ: اهمیت بازی رفت

کنفرانس چمپیونزلیگ: اهمیت بازی رفت

آی‌اسپورت- چهارشنبه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با بازی یوونتوس-پورتو و سویا-لسترسیتی پیگیری می‌شود. نشست خبری پیش از بازی مربیان را می‌خوانید:

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس: پورتو یک تیم واقعی است و آن‌ها با لیگ قهرمانان اروپا کاملا آشنا هستند. آن‌ها از سپتامبر تاکنون شکستی در لیگ قهرمانان نخورده‌اند و در کل فصل تنها 14 گل دریافت کرده‌اند. آن‌ها سه سال پیش در خانه توانستند چلسی و بایرن مونیخ را شکست دهند. رکورد آن‌ها در خانه عالی است و فردا ما کار سختی پیش رو داریم. فرق بازی خانگی با بازی خارج از خانه این است که ما نیاز داریم تا در خانه حریف گل بزنیم.

خورخه سمپائولی، سرمربی سویا: لسترسیتی روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و شک و تردیدهای زیادی پیرامون این تیم در لیگ برتر انگلیس وجود دارد. اما در لیگ قهرمانان اروپا با اقتدار به عنوان صدرنشین صعود کرد و این یعنی دو بازی کاملا دشوار در پیش داریم. برای من کاملا واضح است که لستر توانایی آسیب رساندن به ما را دارد چون در حملات کارش را در دو سه ثانیه انجام می‌دهد. ما سبک بازی خود را داریم که باید آن را به لستر تحمیل کنیم و در غیر این صورت مقابل حریفی که تجربه بسیار زیادی دارد، به دردسر خواهیم افتاد.

کلودیو رانیری، سرمربی لسترسیتی: بازی رفت خیلی اهمیت دارد. همه این را می‌دانند. حریف در تمام خطوط قدرتمند است و بازیکنان خوبی دارد. آن‌ها خیلی خوب توپ را به گردش درمی‌آورند، خوب حمله می‌کنند و جابجایی‌های زیادی دارند. به خوبی سویا را تجزیه تحلیل کرده‌ایم و می‌دانیم مقابل آن‌ها باید بااحتیاط عمل کنیم. دقیقا مانند کاری که فصل پیش و در چند بازی این فصل انجام دادیم. اگر بتوانیم فوتبال خودمان را بازی کنیم، می‌توانیم شاهد بازی جذابی باشیم.

     
آی اسپورت
2017-02-22 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر