فهرست
بیانیه دوم کی‌روش: برانکو با طاهری اشتراک ندارد
بیانیه دوم کی‌روش: برانکو با طاهری اشتراک ندارد

بیانیه دوم کی‌روش: برانکو با طاهری اشتراک ندارد

آی اسپورت- کارلوس کی روش در بیانیه ای تازه نسبت به مصاحبه علی اکبر طاهری واکنش نشان داد. متن بیانیه کی روش که دومین بیانیه‌اش در کمتر از چند ساعت گذشته است را با هم می خوانیم

مایلم که تشکر صادقانه خود را برای کلمات احترام آمیز و آرامش بخش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که امروز دریافت کردم را به اطلاع عموم برسانم. همچنین مایلم بگویم که کاملا با این موضوع که مسائل فنی بین تیم ملی و مربیان باشگاه ها باید به صورت کاملا خصوصی عنوان و بررسی شود و این باعث شرمساری است که سرمربی پرسپولیس آقای برانکو ایوانکوویچ با دیدگاه مدیرش اشتراک ندارد و حمله به تیم ملی و سرمربی تیم ملی را همانطور که اخیرا دیدیم انتخاب کردند و من را مجبور به دفاع از تیم ملی کرد.

بعد از شش سال حضورم در ایران من هیچ گاه درباره ی کار مربی باشگاهی به صورت عمومی اظهارنظر نکرده ام. همچنین مایلم که یادآوری کنم حرفه ای گری من و تعهد من نسبت به تیم ملی باعث می شود که من تمام تلاشم برای تیم ملی و توافق با تمام باشگاه ها باشد. به خاطر همین است که بعد از اتمام این جریانات این باعث غرور است که کلمات احترام آمیز و تسلی بخش مدیر پرسپولیس را شنیدم. متشکرم جناب مدیرعامل پرسپولیس و اجازه بدهید از این فرصت استفاده کنم و برای شما و باشگاه شما بهترین موفقیت ها را آرزو کنم.

کارلوس کی روش

۷ ۱۲  
آی اسپورت
2017-01-19 02:45:00
نظر دهید

۱۲ نظر
بهزاد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۵۷
الان تازه فهمیدم منصوریان شومن بازی رو از کی یاد گرفته،گفتم این بشر از خودش نوآوری نداره
تيمور
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۵
تيم ملي بايد به جام جهاني بره. قهرماني لنگپوليس انچنان ارزشي نداره كه فوتبالمونو نابود كنيم.
يا كلا لنگي ها نبايد دعوت بشن يا اگه شدن هرچي كيروش ميگه بايد همون باشه
كيروش يه مربي اليته كه قبلا تو رئال و بارسلونا و منچستر مربيگري كرده
۲
ایمان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
نوآوری به این میگن که کره جنوبی با 9 بار سابقه حضور در جام جهانی همین چند وقت پیش جلوی ما حرفی برای گفتن نداشت اصلا این بحثو بی خیال........ داداش گلم یک زمانی ریختند امیر کبیر را کشتند بعد فهمیدند چه غلطی کردند. یک زمانی هم با مصدق همین طور رفتار شد و یک زمانی هم با دهداری و بعد آه و ناله و واویلا!!! تاریخ ما از اینا زیاده
به زودی میاد واسه کی روش هم............. فقط اندکی صبر.
ببین داداش مشکل میدونیه چیه؟ مشکل اینه ما تو خاورمیانه زندگی می کنیم و مشکل خاورمیانه و همه بدبختی هاش اینه همه چی را از دریچه تعصب می بینیم بدبختی خاورمیانه در تعصب به نژاد، فرهنگ، زبان، تیم باشگاهی و.....
و الانم ببین سر همین حرف من متعصبین کورکورانه بریزن علیه من چی بگند. تعجبی نداره چون خودم خوندم خیلی هاشون علنا اظهار کردند بین پرسپولیس و تیم ملی، پرسپولیس را انتخاب می کنند!!!
مشکل فقط قرمزها نیستند آبی ها هم همین طور! سر همین رحمتی چه کردند. مشکل فقط آبی ها هم نیستند مشکل گفتم فرهنگ غالب خاورمیانه هست که واژه اصیل آن تعصبه و بابتش به کسی خارجیه ولی واسه کشور ما خون دل خورد بهش الان میگن موزامبیکی. این جماعت نان به نرخ روز خور فقط کافیه دو بازی پرسپولیس ببازه برانکو را از مقام پروفسوری به مقام..................
و نکته آخر نمیدونم به چه چیز خود مینازن؟! اون از قرمزها که با این همه بوق و دبدبه و کبکبه و ادا واطوار و پرتماشاگرترین تیم آسیا و 40 میلیون هوادار (توجه کنید نصف ملت، در حالیکه الان با قاطعیت میگم یک چهارم ملت فوتبالی نیستند) تا حالا تو این قاره آسیا یک بار هم قهرمان نشده. اونم از آبی ها که تا یک چیزی میشه میگن دو ستاره داریم. بابا ناتینگهام فارست هم میدونی چند بار قهرمان باشگاه های اروپا شده؟ تو این بیست سال اخیر کجایی؟
یحتمل الانم میریزن میگن من تراکتور یا سپاهان یا.... هستم نه عزیزم هیچ کدام. تازه همین تهران دود آلود ساکنیم و با همین جماعت متعصب!!!!
والسلام
۵
حمید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۲۵
و در ضمن. ما که همیشه از تیم ملی حمایت می کنیم آقای کیروش. ولی این بار با یه قلب شکسته!!!
۳
آرش
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۴۲
بابا این رد داده بنده خدا...این خاک لامصب گیراییش بالاس...
۴
حمید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۴۴
بعد از اتمام این جریانات؟ واقعا میشه امیدوار بود تموم شده؟؟
پوریا
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۳۹
لب مطلب آخرین بیانیه سرمربی تیم ملی از این قرار است: "اختلاف نظر مربی و مدیر مابه شرمساریست!"
خب اگر بنا بر این فرض احتمالا" اشتباه باشد که کی روش باید تا الان در دریای عرق شرم خود غرق میشد! کارنامه کی روش از پرتغال تا ایران، پر از اختلافات پرسروصدا با مدیران مستقیم خودش است.
مثلا کاش جناب سرمربی از دیدگاههای مشترک خود و مدیران فدراسیون فوتبال ایران هم میگفت. از کفاشیان و نبی و اسدی تا همین حالا و مدیران کنونی. اوج دیدگاههای مشترک کی روش هم که با وزیر اسبق ورزش ایران بود.اشتراکی که شدتش مدام سوهان روح فوتبالدوستان بود.با این اوصاف بیشتر از روح پیروزمندانه ای که سعی شده زورکی بر این بیانیه تحمیل شود، کی روش را باید شکست خورده مطلق جدال بیحاصل علیه برانکو دانست.
ایوانکوویچ ثابت کرد حرفه ای تر و زیرک تر از ژوزه پرتغالی و برخی مربیان داخلی میتواند ضمن به چالش کشیدن کی روش، هم حقوق باشگاه و بازیکنان خود را مطالبه کند هم وارد بازی فرسایشی بیانیه نویسی کی روش نشود. بازی ای که قبلا بارها با مهارت کی روش به نفع او تمام شده و حریفان را برابر تیم ملی و هوادارانش قرار داده بود.
امروز برانکو با پرسپولیس روی ابرها پرواز میکند و کی روش دنبال راهی است برای جمع کردن بیانیه نویسی های بیحاصل خود... ولو بغض آلود و با استدلالات رده سنی الف
۵
امید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۵:۴۳
این مرتیکه میخواد پرسپولیس را بهم بریزه ولی میدونه داره کار بی فایده ای میکنه. مدیر و سرمربی و هواداران از هم جدا نیستند. اگه مدیر پرسپولیس این حرف را زده به جایگاه سرمربی تیم ملی احترام گذاشته. من فکر کنم کیروش یک گوشمالی اساسی نیاز داره
۵
احمد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۱۸
دیگه واقعا برای کیروش نگران شدم.
۴
ساسان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۲۱
بابا اه ...
چقدر حرف میزنی ...
بسته دیگه همه اونایی که خودشونو به خواب نزدن تو رو شناختن پس اینقدر دیت و پا نزن بیشتر بوش در میاد.
۴
پ و
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۳۲
آفرین طاهری
قسمت اعظم موفقیت های پرسپولیس برای ایشان است. گو اینکه در نظر سنجی های نود قبل از طاهری همه مدیریت را باعث نتایج ضعف پرسپولیس می دانستند.
۲
سامان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۳
واقعا مگه چه اتفاق مهمی افتاده ؟؟ برانكو یك بار نظر خودشو گفته این همه شیون واویلا و خودشو به در ودیوار كوبیدن كیروش واسه چیه واقعا ؟؟ همه برنامه های تیم ملی انجام شده از جمله اردوی پیش بینی نشده دبی كه به خاطر بچه بازی خود كیروش یه اردوی بی خاصیت شد برنامه های اتی هم كه هنوز از راه نرسیده این همه هیاهو كیروش واسه چیه ؟؟ واقعا مردم رو احمق فرض كرده ؟؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر