فهرست
تیم منتخب ضعیف‌ترین‌های لیگ: یارانِ ربیع‌خواه!
تیم منتخب ضعیف‌ترین‌های لیگ: یارانِ ربیع‌خواه!

تیم منتخب ضعیف‌ترین‌های لیگ: یارانِ ربیع‌خواه!

آی‌اسپورت- یازده بازیکن ضعیف لیگ شانزدهم مشخص شد. بر اساس نمره آنالیزورهای برنامه نود، ماشین‌سازی سقوط کرده بیشترین سهم را در این لیست دارد. خرید گلر برزیلی سپاهان که عبدالله ویسی قصد رونمایی از یک دخسوس دیگر داشت، با شکست مواجه شد و لی‌اولیویرا هم ضعیف‌ترین دروازه‌بان فصل لقب گرفت. بابک حاتمی، قاسم دهنوی و حمیدرضا علی‌عسگری هم بازیکنان سابق پرسپولیس هستند که در این لیست یازده نفره حضور دارند. جالب است که محسن ربیع‌خواه فقط به دلیل شش صدم نمره بالاتر، در این لیست قرار نگرفت. اتفاقی که می‌توانست حواشی جدیدی را برای تیم قهرمان رقم بزند. ضمن این که حضور لوسیانو ادینیو هم در رده هجده تا مانده به آخر جالب توجه است. ادینیو رقابت نفس‌گیری با غلامرضا رضایی برای کسب عنوان بدترین‌ها داشت. تیم منتخب بدترین‌های لیگ شانزدهم را مرور می‌کنیم.

در این لیست به دلیل حضور چند بازیکن در یک پست، بدترین بازیکن هر پست برای ساختن تیم منتخب اعلام شده. وگرنه یازده بازیکن ضعیف لیگ شانزدهم به این شرح است: مهدی‌پور، بایرامی، دهنوی، علی‌عسگری، زامهران، پاکدل، مشکل‌پور، سیدی، مطلق‌زاده، قاسمی‌نژاد، خرسندنیا. 

۶ ۵  
آی اسپورت
2017-05-14 15:10:00
نظر دهید

۵ نظر
خالیفسور دلال و دیپلم ردی
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
خخخخخ نگاه کن ببین چندتا بازیکن لنگی تو این تیم هستن:)))) آقا انقدر به ربیع خواه گیر ندین خب خالیفسور دلال چیکار کنه؟ نمیتونه فامیل عضو هیئت مدیره رو که بازی نده میتونه؟؟ اگه به ربیع خواه بازی نده که از لنگ پرتش میکنن بیرون
۷ ۱
ساسان 4 & 6
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
هنوز جای 4 تا درد می کنه ؟؟؟
Hasan
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
ربیع خواه خیلی بازیکن به درد بخوری برای پرسپولیس بود هرـجا بازیکن کم آوردیم بازی رو برامون در اورد اخرین لطفشم بازی با لخویاست که باید جای کمال رو بگیره با اینکه تویی هیچ پستی صد نیست ولی بازیکنی هست که با کمترین اشتباه بازی رو در میاره
ساسان 4 & 6
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
کیسه اسپورت هنوز سوزش قهرمانی کم نشده ؟؟؟
MohamMad
يكشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
چرا چرت می نویسی؟! قاسمی نژاد همونیه که فردوسی پور تو ۹۰ برنامه مهدوی کیا راجع به استعدادهای دیرکشف شده میگف ، گف مثلا امین قاسمی نژاد چقد خوبه؟! الان ۲۹ سالشه تا حالا کجا بود؟!
مطمئنا فصل بعد یه تیم خیلی بهتر میره
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر