فهرست
جنگ جدیدی با خادم؛ خودش تویوتا گرفت
جنگ جدیدی با خادم؛ خودش تویوتا گرفت

جنگ جدیدی با خادم؛ خودش تویوتا گرفت

آی‌اسپورت- عباس جدیدی که رقیب انتخاباتی رسول خادم برای کسب ریاست فدراسیون کشتی بود و در نهایت هم موفق به این کار نشد، با انتشار بیانیه‌ای در خصوص عملکرد رسول خادم در فدراسیون کشتی واکنش نشان داده است.

بیانیه جدیدی به شرح زیر است:

«تاریخ نشان داده‌که جنگ‌نرم در تفرقه و جدایی بین اقوام‌ و‌ ملیت ها تاثیر گذار تر از جنگ سخت بوده. پایمردی، همدلی، وحدت و همفکری مردم و ملت با فرهنگ ایران سربلند این درفش کاویانی را پر غرور و استوارتر از گذشته در برابر پس لرزه های زمانه مستحکم نموده .

باتوجه به اینکه ۶ سال پیش فدراسیون کشتی در تمام سطوح سنی آزاد و فرنگی قهرمان جهان بود و تحویل آقای رسول خادم شد و با‌ اشاره به این مطلب، اولین نفری که با کشتی گیر اسرائیلی روبرو نشد آقای امیر خادم برادر رسول خادم در مسابقات جهانی ۱۹۹۵ آتلانتا بود که در بدو ورود ایشان به ایران با اهدای یک تویوتا آخرین مدل و استقبالی گسترده از ایشان مورد تشویق‌ و تقدیر قرار گرفت.

در این چهل سال گذشته ده ها تن از ورزشکاران‌ ما در رشته های مختلف ورزشی با این موضوع روبرو بودند با عنایت به اینکه آقای رسول خادم ده سال تمام عضو شورای شهر تهران و عضو منتخب برای تصدی پست شهرداری تهران بود که با اختلاف یک‌رای این پست را به آقای قالیباف واگذار نمود و قبل از ورود ایشان‌به شورای شهر تهران هم عضو کار گروه حمایتی آقای ناطق نوری در مقابل آقای خاتمی در هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بودند که با کم و زیاد آن قریب ۲۰سال در بتن پست ها و فعالیت های سیاسی قرار داشتند و با توجه به سنوات و تجربه ایشان از درک فضاهای سیاسی از این رخدادها‌ در صحنه های بین المللی ورزشی بهتر بود این تدبیر را از همان ۶ سال پیش یعنی در ابتدای ورودشان به فدراسیون کشتی‌می نموندند که در این بازه زمانی پادزهر این مسئله با همفکری و همدلی به دست می آمد چرا که روبرو نشدن در مقابل ورزشکاران اسرائیلی موضوعی نبود که کسی از آن اظهار بی اطلاعی کند .

حالا با وضع موجود و کسب نتایج به دست آمده از فدراسیون کشتی بنده هم معتقدم که ایشان را حمایت کنیم تا بتواند مجددا تیم ملی کشتی ایران را به جایگاه واقعی و اولیه ی خودش برگرداند چراکه در این چهل سال گذشته با همدلی و روحیه بالا با همین وضع موجود تیم کشتی ما بارها و بارها قهرمان المپیک، جهان و آسیا در تمام رده های سنی بوده، و مهم تر از همه تمام تصمیم گیری ها باید بر اساس منافع ملت و غرور مردم ایران سربلند و جامعه ورزش باشد که با تفکر منطقی ،علمی و کارشناسی این امر محقق می گردد.
با تقدیم و احترام عباس جدیدی »

 

خبر‌آنلاین

۳ ۱۱  
آی اسپورت
2018-03-03 01:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
فرامرز
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۵۹
من خیلی علاقمند برادران خادم نیستم اما چقدر این آدم حقیره، و چقدر این نامه کثیفه. از همان زمانی که کشتی میگرفت به برادران خادم حسادت میکرد. مسئله رقابت با ورزشکار اسرائیلی بمراتب جدی تر و بزرگ تر از این احمق است.
علی
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۵۴
یه زمانی استوره ی من بود این آقای جدیدی! حتی از برادران خادم بخاطر ایشون بدم میومد!
اما حیففففففففففففففف! کسی که میتونست پهلون باشه خودشو به سیاست و سیاست بازی باخت. آقای جدیدی شما خودت به خودت سالتو زدی .
امیر
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۱۶
گوشه دستمال از جیبت زده بیرون اقای آپورچونیتی
یوسف
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۴:۱۱
گذشته از مضحک بودن مقدمه نامه، ولی حرفش درسته. خادم هم اگه زیر فشار نبود عمرا نظرش راجع به این موضوع عوض نمی‌شد. الانم ادا درمیاره. خود واقعیش نیست
۲
سایت زرد
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۵۸
"با تقدیم و احترام"
"در بتن پست ها و... " (بطن)
"تدبیر می نموندند"
و جمله بندی ها که در حد زیر سیکل هستند!

#آپارچونیتیوز
#کتاب_نماز
موراتا
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۲۰
بتن پست ها ؟ 00منظورش بطن بوده یا واقعا همون بتن مصالح ساختمانی ؟ بعد این همه خاطره گفتی که بگی از خادم حمایت میکنی برگرده به فدراسیون ؟ معلومه با خودت چند چندی ؟
ارش
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۳۲
فارغ از اینکه خادم موثر بوده یا نه اگر ملاک ففط نتیجه گیری است که کشتی ایران در دوران خادم پنج مدال طلای المپیک کسب کرده که تقریبا با تمام دوران پیش از برابری میکند. قهرمانی مسابقات حهانی در کشتی افتخاری محسوب نمیشود چه آنکه معمولاً در مسابقات جهانی همه تیمها با کیفیت تامه در آن حاضر نمی‌شوند. پس بیجهت نگوییم تیم قهرمان را به خادم سپردیم
ثانیا جدیدی بیسواد بتن پستها یا بطن پستها؟!
**
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۳۴
پهلون پنبه همون موقع هم حریفهای روس میکوبیدنت.الکی قیافه نگیر.خدایا کار ما به جایی رسیده که جدیدی برای ما شده.... .
محسن فتاح زاده
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۵۲
شما برو سلفی بگیر مردک فرصت طلبه خل و جا ، با تقدیم احترام
۶
ایمون زاید10103
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۵
بتن:)))))))
۲
محسن
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۲۴
.... برادر همین خادم در سال 1995 در بدو ورود به کشور،تویوتای آخرین مدل هدیه گرفت.عقده و حسادت در این گفتار موج میزند.ایشان فکر کرده باید یک ماشین از رده خارج هدیه میدادند!!!! آخرین مدل! ضمن اینکه این هدیه،چنان به ایشان فشار اورده بوده که حتی بخور بخور در شورای شهر هم ایشان را ارضا نکرده و این داغ همچنان بر دل ایشان مانده! در اینکه شاید برادران خادم به سبب مواضع خود و یک نوع دیکتاتوری،نچسب باشند شکی نیست اما این عباس جدیدی هیچی نیست که چسب داشته باشد یا نه!!!! حسود و بخیل و جدا شده از اصل.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر