فهرست
ادعای جلالی درباره جادو؛ این مسائل وجود دارد!
ادعای جلالی درباره جادو؛ این مسائل وجود دارد!

ادعای جلالی درباره جادو؛ این مسائل وجود دارد!

آی اسپورت – مجید جلالی مربی فعلی پیکان یکی از کسانی بود که در برنامه دیشب در مظان اتهام به ارتباط با جادوگران قرار گرفت. چند بازیکن سابق پاس ادعا کردند که او تحت تاثیر یکی از جادوگران معروف فوتبال! در یکی از بازی‌های تیمش مقابل استقلال تصمیمات جالبی گرفته و تعویض‌های عجیبی در جریان بازی انجام داده است. جلالی امروز در مصاحبه با ایسنا ادعای ارتباط با جادوگر را تکذیب کرد اما تاثیرگذاری این پدیده بر نتایج بازی‎های فوتبال را تلویحا تایید کرد. او گفت: «می‌خواهم چیزی را به مربیان جوان که به دنبال موفقیت هستند بگویم، شاید این مسائل وجود داشته باشد و حتی بهره‌مندی‌هایی نیز داشته باشد اما سرانجام آن نابودی است. اگر پاس قهرمان شد، بهترین بازیکنان و اعضا را در اختیار داشت و مربیان این تیم شبانه‌روز کار می‌کردند. اگر کسی می‌خواهد این موفقیت‌ها را به مسائل خرافی ربط بدهد به خودش مربوط است. ربط دادن موفقیت‌ها به این مسائل، باعث به وجود آمدن فاجعه، نه تنها در فوتبال بلکه در اجتماع می‌شود.» البته این اولین بار نیست که مجید جلالی متهم به ارتباط با جادوگران می شود. قبلا خداداد عزیزی هم ادعایی مشابه داشت و این ماجرا را تایید کرده بود.»

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-11-14 17:42:00
نظر دهید

۳ نظر
....
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
نقطه نظرات.موتورگازیها جالبه
۵
مهدی
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
چشم دیدن جلالی رو ندارن چون چند سال پیش خیلی ملو از کیروش انتقاد کرد.امثال خداداد هم که اخلاق و رفتارش بر همگان مبرهن هست.
۳ ۱
ملانصرالدین
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۵۰
خیلی با این نظر خندیدم.فقط جلالی انتقاد کرد دیگه درسته؟چون فرکی که موافق کیروش بوده هم متهم شده!!نمیدونم چرا همیشه توهم توطئه داریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر