فهرست
هدف سخت پرسپولیس؛ جشن قهرمانی  پس از دربی
هدف سخت پرسپولیس؛ جشن قهرمانی پس از دربی

هدف سخت پرسپولیس؛ جشن قهرمانی پس از دربی

آی اسپورت – پرسپولیس در این فصل رفتار تاکتیکی و مدل امتیازگیری مهمی داشت. این تیم توانست یکی از بهترین فصل‌های خود را پشت سر بگذارد و به قول فرشاد پیوس، در همان نیم فصل اول بابت جمع آوری امتیازات موثر، قهرمانی اش را تثبیت کرد.

با این حال سرخپوشان هرگز در طول این فصل به 5 پیروزی پیاپی دست پیدا نکردند. آنها دو مرتبه توانستند به 3 پیروزی پشت سر هم و یک بار هم به 4 برد پیاپی رسیدند اما بازی پنجم را با تساوی پشت سر گذاشتند تا روند پیروزی‌های شان قطع شود. حالا برانکو یک انگیزه پنهان مقابل صنعت نفت آبادان دارد. او می‌خواهد با کسب برد در آبادان، پس از پیروزی بر پیکان و سپاهان، روند حرکتی‌اش را به 3 برد پیاپی ارتقا ببخشد. در دو بازی آینده نیز، سرخپوشان باید برابر استقلال خوزستان و سپس استقلال به میدان بروند که هر دو بازی در تهران برگزار می‌شود.

با این حساب پس از کسب پیروزی بر صنعت نفت، پرسپولیس می‌تواند شانس پیروزی برابر استقلال خوزستان و استقلال تهران را داشته باشد و در این صورت، به 5 پیروزی متوالی در لیگ هفدهم می‌رسد. چیزی که برانکو آرزوی تحقق آن را در سر می‌پروراند. قطعا 9 امتیاز باقی مانده تا پایان سال 96 برابر صنعت نفت، استقلال خوزستان و استقلال تهران، پرسپولیس را یک قدم اساسی به کسب قهرمانی نزدیک می‌کند و این هم انگیزه دیگری برای برانکو ساخته تا تیمش را با بزرگ‌ترین انرژی ممکن به میدان بفرستد.

برانکو بارها روی این موضوع تاکید کرده که دلش می‌خواهد پرسپولیس را قبل از سال 97 قهرمان کند و کاپ قهرمانی را به هواداران هدیه دهد تا عید را با یک افتخار بزرگ جشن بگیرند. انگیزه دیگر او، این است که هم دربی را ببرد، هم قهرمانی را قعطی کند و هم بابت جشن آسیایی شدن دوباره باشگاه، به هواداران تبریک بگوید. همچنین به دنبال رکوردهایی چون حفظ سنگر پرسپولیس از افزایش تعداد گل‌های خورده، آقای گل شدن علی علیپور، کسب 5 برد متوالی تا پایان سال و افزایش تعداد ملی پوشانش هم هست.

 

خبر ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-02-06 13:02:00
نظر دهید

۴ نظر
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
به لطف یزدان به همه این اهداف خواهیم رسید. اگر فردوسی پور و میثاقی به عنوان عاخرین موانع خوشبختی پرسپولیس از پا در بیان...
خاطره الهلال
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
به لطف کمک هدایتی و وزارت و فدراسیون بعله به این جام جعلی رسیدید خخخخخ.
موراتا
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
با توجه به آمادگي ذوب آهن و فولاد قهرماني قبل از عيد 97 غير ممكنه
۲
عمر خربین
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
شتر در خواب بیند پنبه دانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر