فهرست
ناامیدی شفر از مهاجمان؛ مهاجم خارجی می‌خواهد
ناامیدی شفر از مهاجمان؛ مهاجم خارجی می‌خواهد

ناامیدی شفر از مهاجمان؛ مهاجم خارجی می‌خواهد

آی‌اسپورت- با وجود خبرهایی که از آمادگی سجاد شهباززاده در اردوی کیش استقلال شنیده می‌شود وینفرد شفر از مهاجمان تیم‌اش ناامید شده و قصد دارد یک مهاجم خارجی جذب کند. شهباززاده و علی قربانی دو مهاجم استقلال قرار بود جای خالی کاوه رضایی، مهاجم فصل گذشته این تیم را پر کنند اما هیچ‌کدام انتظارات را برآورده نکردند. هیچ کدام از این دو بازیکن در لیگ برتر گل نزده‌اند تا مساله گلزنی در استقلال بزرگترین مشکل پیش روی وینفر شفر باشد.

سرمربی آلمانی از مدیران استقلال خواسته در نیم‌فصل یک مهاجم خارجی مشخص کنند که نام‌اش هنوز اعلام نشده است. بعد از بازگرداندن بهنام برزای و محسن کریمی به لیست استقلال، هدف بعدی شفر جذب یک مهاجم است. درخواست او از باشگاه جا را برای مهاجمان فعلی استقلال تنگ‌تر خواهد شد و احتمالا یکی از سه بازیکنی که شفر از لیست‌اش خارج خواهد کرد یکی از سه مهاجم استقلال خواهد بود: شهباززاده و قربانی و حسن بیت‌سعید که البته در هیچ کدام از بازی‌ها به عنوان مهاجم نوک بازی نکرد.

۸۷ ۴  
آی اسپورت
2017-11-12 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آتش بزنید به پول بیت المال! باکی نیست
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۳۴
مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین!
بعضی از پیشکسوتان و مدیران تیم استقلال همراه با بوق های رسانه ای خود تلاش می کردند با اسم رمز جعل قرارداد طارمی خدشه ای در قهرمانی پرسپولیس ایجاد کنند اما از آنجا که خدا جای حق نشسته امروز جواد نکونام مصاحبه ای داشته که آبروی نداشته استقلال رو برده و تمام قهرمانی های آنها در آن دوره را زیر سوال برده است!
امروز جواد نکونام مصاحبه ای داشته مبنی بر اینکه نیمی از وجه قراردادی که با استقلال داشته و نزدیک به 5.5 میلیارد بوده توسط فدراسیون فوتبال پرداخت شده است.
با توجه به اینکه ما قطعا چنین قراردادی با این محتوا در فدراسیون نداریم، این مصداق بارز جعل در قرارداد است و مبلغ برداشت شده از حساب بیت المال همان اختلاسی است که معاون قوه قضاییه ذکر کرده است.
الان ما منتظر برنامه نود و آقای فردوسی پول هستیم!
مهدی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
اینکه فدراسیون به فرض مثال بخشی از پول قرارداد بازیکن رو داده، مصداق بارز جعله؟؟؟؟
یا للعجب!!!!!!
جواب به مهدی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
اولا بر چه اساسی فدراسیون باید به بازیکن یک تیم پول پرداخت کند?
در ثانی اگر در قرارداد بازیکن چنین چیزی قید نشده باشد که قطعا نشده است چون تا الان کسی اطلاع نداشته است پس این قرارداد به نظرم جعلی است!!
۲
در جواب آتش بزنید به پول بیت المال
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۳۸
داداش پیاده شو با هم بریم.اینقد تکی تخته گاز نرو. به جای اینکه با آیه و حدیث جانماز آب بکشی اول از همه مصاحبه نکونام رو کامل بخون بعد بیا اینجا افاضات کن. نکونام گفته توافق کردیم که نصف پول رو از باشگاه بگیره و نصف دیگش رو هم از محل درآمد استقلال از سازمان لیگ. این فرق میکنه با اینکه شما درافشانی می کنی که فدراسیون پول اونرو بده. ضمنا تیم شما که ماشااله قربونش برم شده شعبه 2 زندان اوین. هر کی که دزده و مال مردم خوره تو رزومش مدیریت یا بازیکن پرسپولیس بوده. طارمی و رویانیان و پروین و عابدینی و هدایتی و شیرینی و سیاسی و.... اینا کافیه یا بازم واست مثال بیارم.البته آدمی که خودش رو به خواب بزنه نمیشه بیدارش کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر