فهرست
شوک مثبت کمالوند؛ درویشی قربانی شد
شوک مثبت کمالوند؛ درویشی قربانی شد

شوک مثبت کمالوند؛ درویشی قربانی شد

آی‌اسپورت- گسترش فولاد در نیمه اول بازی با سایپا دور از انتظار ظاهر شد و بازیکنان این تیم نتوانستند برنامه‌های کمالوند را در زمین اجرا کنند. در بین دو نیمه اما، کمالوند از ابزار شوک، آن هم برنامه‌ای جدید برای تهییج شاگردانش استفاده کرد که اتفاقا برای گسترش آمد داشت و باعث شد این تیم، 10 نفره سه امتیاز را از چنگ سایپا درآورد.

کمالوند که از مجموع عملکرد شاگردانش ناراضی بود، بازی ضعیف درویشی را بهانه قرار داد و با برخورد با این بازیکن، احساسات دیگر بازیکنان را هم برانگیخت. کمالوند بعد از اعتراض به درویشی، به تنهایی از رختکن خارج شد و قبل از همه، برای نیمه دوم روی نیمکت نشست. کمالوند درباره اتفاقات رختکن گفت: بین دو نیمه یک موضوع درون تیمی کوچک در رختکن اتفاق افتاد. در طول هفته به یکی از بازیکنان چندین بار یک موضوع را گوشزد کرده بودم که او این موضوع را رعایت نکرد. در رختکن به این بازیکن گفتم که این کار تو، بی‌احترامی به من است. به همین خاطر از رختکن بیرون آمدم. همین اتفاق تأثیر زیادی در عملکرد بازیکنانم در نیمه دوم داشت.

درویشی در ابتدای نیمه دوم تعویض شد و گسترش با شوک مثبت کمالوند، توانست با شکست سایپا برای اولین بار به رتبه پنجم جدول لیگ برتر برسد.

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-02-09 23:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
منتقد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
یکی جواب این سوال رو بده...چطور تبریز سه تیم داره تو لیگ و سر جمع سه بازیکن بومی نداره؟
۱ ۲
یوسف
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۹
اونطوری که تهران چهار تا تیم تو لیگ داره و تعداد بازیکنای بومیش خیلی خیلی کمه! ضمنا سعید آقایی، مسعود ابراهیم زاده و پیام صادقیان و حبیب گردانی از تبریزیای اورجینال این سه تیمن! بگذریم از سایر آذربایجانیایی که تو سه تیم توپ میزنن!
۴
جواب به منتقد
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۸
میشه لطف کنین چند نفر از بازیکن های بومی پرسپولیس یا استقلال تهران رو نام ببرید؟ عزیز من از وقت این حرف ها 50 سال هست گذشته. کدوم تیم حرفه ای رو می تونی نام ببری که فقط بازیکن بومی داشته باشه؟
مهدی رحمتی، جابر انصاری، محمد نصرتی،نریمان جهان،مهرداد بایرامی، پیام صادقیان،سعید آقایی،مسعود ابراهیم زاده،حبیب گردانی،هاشم بیگ زاده،مرتضی اسدی و ... باز هم بگم؟
بهتره وقتی صحبت می کنین از روی سند و مدرک حرف بزنین و چرت و پرت نگین
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر