فهرست
اتفاق عجیب/ منصوریان علیه آینده استقلال
اتفاق عجیب/ منصوریان علیه آینده استقلال

اتفاق عجیب/ منصوریان علیه آینده استقلال

آی اسپورت- علیرضا منصوریان کمر به قتل «آینده» استقلال بسته است. جوانان این تیم که در زمان مظلومی بازی کرده و چهره شدند، دیگر فرصتی برای حضور در زمین پیدا نمی کنند و بعید نیست در نیم فصل راهی تیمهای دیگر شوند. برزای و کریمی و نورافکن و زکی پور که با استقلال قراردادهای چند ساله دارند و آینده این تیم هستند بازی نمی کنند تا مجتبی حقدوستی بازی کند که قراردادی قرضی و تا پایان فصل دارد. به این فهرست می توان حتی نام علیرضا رمضانی را هم اضافه کرد که به راحتی از استقلال رفتنی شد.

 

محسن کریمی

پدیده استقلال مظلومی در این فصل حتی یک بار هم جزو مردان ترکیب اصلی منصوریان نبوده است. کریمی در هفته اول توسط منصوریان به بازی فرستاده ولی خیلی زود مصدوم شد و گویا همان چند دقیقه پایانی بود بر حضورش. کریمی در جام حذفی هم از لیست استقلال خط خورد.

 

امید نورافکن

بازیکنی که می توانست و هنوز هم می تواند سمت چپ استقلال را برای حداقل یک دهه بیمه کند، توسط منصوریان حتی حق حضور در تمرینات را هم ندارد. نورافکن تنها مدافع چپ این فصل استقلال بود که توانست نمایشی درخور داشته باشد ولی بعد از بازی با نفت، دیگر برای تیمش به میدان نرفت.

 

بهنام برزای

با گلی که وارد دروازه پیکان کرد، حکم به بقای منصوریان داد درحالیکه شهاب جهانیان آماده معرفی اسکوچیچ بود. برزای تعویضی استقلال را به یک امتیاز بازی رساند و دیگر رنگ چمن را ندید. در بیشتر بازیهای اخیر استقلال، برزای جایی در فهرست 18 نفره تیمش نداشته است. در بازیهایی هم که بوده، حتی برای چند ثانیه هم وارد زمین نشده است.

 

عظیم گوک

یک مدافع جوان فوق العاده آینده دار که فقط منصوریان می تواند از او چشمپوشی کند. بازی گوک شباهت زیادی به مجید حسینی دارد با این تفاوت که گوک جایگیری های بهتری روی ارسال از جناحین دارد. منصوریان با داشتن گوک رای به خرید یک میلیاردی پادوانی ناآماده داد.

 

میلاد زکی پور

ابتدای فصل با قراردادی 3 ساله به استقلال آمد و منصوریان قول داد او خریدی است برای آینده ولی زکی پور چند دقیقه در هفته سوم برابر صنعت نفت به میدان رفت و دیگر دیده نشد. زکی پور در بقیه بازیها هرگز راهی زمین نشد درحالیکه استقلال در عطش داشتن یک مدافع چپ می سوخت.

 

حسین حسینی

حتی در بازی برابر تیمی از لیگ استانی هم ذخیره است تا رحمتی بازی کند. حسینی در ملوان ثابت کرد دروازه بان خوبی است و باید بازی کند. حداقل شایستگی و حق او قرار گرفتن درون دروازه استقلال برابر ملوان نوین بود.

 

فرشید اسماعیلی

ستاره استقلال این فصل احتمالا به زودی راهی نیمکت می شود. در ترکیب 2-4-4 لوزی استقلال، بختیار رحمانی هافبک چپ است و از این به بعد، مجتبی حقدوست راس جلویی لوزی پس دیگر جایی برای اسماعیلی نیست.

 

مجید حسینی

فعلا فیکس است ولی خبر ناراحت کننده این است که منصوریان احتمالا با تغییر سیستم تیمش به 3-4-3 او را از ترکیب بیرون کرده و خط دفاعش را با رابسون، مگویان و پادوانی تشکیل می دهد.

۵    
آی اسپورت
2016-10-02 19:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر