فهرست
بیم و امید پرسپولیس: سیدجلال به الهلال می‌رسد؟
بیم و امید پرسپولیس: سیدجلال به الهلال می‌رسد؟

بیم و امید پرسپولیس: سیدجلال به الهلال می‌رسد؟

آی‌اسپورت- کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری دو بازیکن محروم پرسپولیس برای بازی بعدی این تیم در لیگ قهرمانان هستند. الهلال مسلما حریفی سرسخت‌تر از الاهلی است و پرسپولیس به بازیکنان‌اش برای بازی کردن مقابل این تیم احتیاج اساسی دارد. برانکو، سرمربی پرسپولیس احتمالا مشکلی برای جایگزین کردن محسن ربیع‌خواه به جای کمال کامیابی‌نیا ندارد. ربیع‌خواه بازیکن مورد علاقه برانکو است و در هفته‌های اخیر بارها در پست هافبک دفاعی برای پرسپولیس بازی کرده است. او در بازی دیشب برابر الاهلی هم بعد از اخراج کامیابی‌نیا از دفاع چپ به هافبک دفاعی رفت و جایگزین او شد. حتی احتمال رسیدن احمد نورالهی هم به بازی بعدی با الهلال که 4 مهر برگزار می‌شود وجود دارد و او هم که در همه مدت اخیر با پرسپولیس تمرین کرده است می‌تواند جایگزین مناسبی برای کامیابی‌نیا باشد. بازیکنی که در این فصل به اندازه دو فصل گذشته درخشان نبوده است.

مشکل بزرگ برانکو اما در پست دفاع وسط است. او محمد انصاری را با اخطاری که دیشب از داور گرفت برای بازی بعدی از دست داده. جایگزین او در شرایط عادی باید سیدجلال حسینی باشد. ملی‌پوش پرسپولیس اما در این فصل فقط یک بار برای این تیم بازی کرده و آن هم در بازی لیگ برتری پرسپولیس برابر سیاه‌جامگان. سیدجلال حتی با وجود دعوت به تیم ملی، به دلیل مصدومیت نتوانست در دو بازی تیم حاضر باشد و جای‌اش را به محمد انصاری داد. اگرچه فرصت برای رسیدن سیدجلال حسینی هنوز هست اما وضعیت آسیب‌دیدگی هم او هم‌چنان مبهم است و خبرهای متناقضی درباره او منتشر شده است.

شایعات حتی تا جایی پیش رفتند که گفته شد آسیب‌دیدگی او به قدری جدی است که قصد دارد از فوتبال ملی خداحافظی کند تا فشار کمتری را تحمل کند. اگرچه او از امارات این شایعات را رد کرد اما ابهام‌ها درباره مصدومیت او و مدت زمانی که او باید استراحت کند هنوز رفع نشده است. او در همه این هفته با پرسپولیس تمرین کرد اما سرانجام نتوانست خودش را به بازی با الاهلی برساند و تاکنون خبر جدیدی هم از وضعیت او منتشر نشده است. 

حسینی در دو فصل گذشته از بازیکنان موثر پرسپولیس بوده و حضور او می‌تواند خیال برانکو را راحت کند. حضور سیدجلال حسینی در بازی‌های لیگ برتر پرسپولیس که اولین آن‌ها یک‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود می‌تواند روشن کند که او توانایی بازی کردن در کوتاه‌مدت را خواهد داشت یا نه. برای رسیدن به جواب حداقل باید تا یک‌شنبه صبر کرد.

در صورتی که سیدجلال حسینی به بازی نرسد برانکو باز هم مجبور است بازیکنان‌اش را در زمین جابه‌جا کند. احتمالا شایان مصلح در دفاع چپ بازی خواهد کرد و صادق محرمی دوباره به دفاع راست برمی‌گردد و حسین ماهینی در دفاع وسط بازی خواهد کرد. بازیکنی که در بازی دیشب بعد از مدت‌ها در دفاع راست حضور پیدا کرد تا در جایگاه اصلی خود قرار بگیرد. با وجود توانایی‌های زیاد ماهینی در دفاع کناری، او هیچ‌وقت بازیکن مطمئنی در پست دفاع وسط نبوده و مجبور شدن برانکو به استفاده از او مقابل مهاجمان خطرناک الاهلال ممکن است زیان‌بار باشد. 

۱۲ ۴  
آی اسپورت
2017-09-13 16:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
سید برسه که عالیه اگر هم نرسه برانکو سه گزینه برای جانشینی سید داره. یکی آچارفرانسه تیم ربیع خواه و ماهینی و یکی دیگه هم مصلح. برای جانشینی کمال هم بازم نوراللهی و ربیع خواه هستند.
مارال
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
آره این سه تا عالی اند رو سه تاشون میشه حساب کرد .
۸
آبی دل
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
من به عنوان ی استقلالی متعصب از تیم خوب پرسپولیس به چند دلیل تشکر میکنم اول اینکه روی این عربستانیای مغرور رو کم کرد دوم اینکه باعث شد که امیدهامون برای تغییر نکردن سهمیه آسیاییمون زنده نگه داشت ، درود به شرف تمام بازیکنان و کادر فنی و کادر مدیریتی تیم پرسپولیس ایران.
دلتو صابون نزن حاشیه اسپرت
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۱۷
سید جلال میرسه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر