فهرست
پاداش آقای گلی علیپور باور نکردنی است
پاداش آقای گلی علیپور باور نکردنی است

پاداش آقای گلی علیپور باور نکردنی است

آی اسپورت - قبل از شروع لیگ شانزدهم، قرارداد علیپور را با رقم بسیار ناچیز 250 میلیون تومان (در همان زمان، قرارداد بازیكنان دیگر پرسپولیس 950 میلیون تومان بود) تا سه فصل تمدید كردند. حالا دو فصل از آن گذشته و علیپور آقای گل لیگ برتر شده است. در میانه‌های فصل، وقتی مهدی طارمی محروم بود، علیپور با گل‌هایش جور این مهاجم را كشید و نه تنها آقای گل پرسپولیس شد بلكه توانست به قهرمانی سرخپوشان كمك شایانی كند. این اتفاق در كنار عملكرد خیره‌كننده علیپور در زمین و همچنین اخلاق حرفه‌ای كه داشت، باعث شد مدیران جدید باشگاه راضی به بالا بردن رقم این قرارداد شوند.

آنها رقم قرارداد علیپور را تا حدود دو و برابر نیم بالا بردند اما آپشن‌های قرارداد سر جای خود باقی ماند. حالا علیپور كه آقای گل لیگ شده، بابت رقم زدن این عنوان تنها 10 درصد از قراردادش را دریافت می‌كند اما این 10 درصد از قرارداد 250 میلیونی و اصلی علیپور خواهد بود. به معنای دیگر، باشگاه حاضر نیست بیش از 25 میلیون تومان بابت آقای گلی در لیگ برتر به علیپور پرداخت كنند و این در حالی است كه مهدی طارمی آقای گل فصل‌های پانزدهم و شانزدهم فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، حدود 120 میلیون تومان در هر فصل دریافت كرد چون قرارداد بالایی داشت و بعد هم در نیم‌فصل، پرسپولیس را در شرایطی كه حق جذب بازیكن نداشت و به خاطر همین طارمی محكوم شده بود، رها كرد و رفت ولی علیپور در بدترین شرایط ممكن، دست پرسپولیس را گرفت. حالا متمم قراردادش را كنار گذاشته‌اند و از قرارداد اصلی كه توسط علی‌اكبر طاهری با كمترین رقم ممكن برای علیپور نوشته شده بود، قرار است پاداش آقای گلی‌‌اش را بدهند.

عجیب‌تر اینكه علیپور نیز از جمله بازیكنانی است كه فصل قبل به خاطر هدیه دادن پیراهنش به هواداران و همچنین پوشیدن پیراهنی با برندهای دیگر (بدون اینكه از قرارداد باشگاه با اسپانسر اطلاع داشته باشند) حدود 100 میلیون تومان جریمه شده بود و كسر از قراردادش نیز در حسابرسی باشگاه منظور شده است. قرارداد این فصل علیپور احتمالاً تا حدود 950 میلیون تومان بالا می‌رود. در شرایط فعلی، قراردادش حدود 700 میلیون تومان است.

خبر ورزشی

۸ ۱  
آی اسپورت
2018-05-21 16:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
داود
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۷
تیم ملی جای سردار آزمون هست ولی جای آقای گل لیگ نیست...چقد مسخر س
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر