فهرست
خیز بلند برای خرید پرسپولیس؛ هدیه هدایتی به سیدحسن
خیز بلند برای خرید پرسپولیس؛ هدیه هدایتی به سیدحسن

خیز بلند برای خرید پرسپولیس؛ هدیه هدایتی به سیدحسن

آی اسپورت- کم کم باید خوادمان را آماده کنیم که خبر خرید قطعی پرسپولیس از سوی حسین هدایتی را بشنویم. بعد از پیش خرید 100هزار بلیت بازی پرسپولیس- النصر و عقد قرارداد با برانکو نوبت به این رسید که شب گذشته هدایتی همراه چند بازیکن تیم به بیت امام خمینی بروند و به سید حسن که استقلالی است، پیراهن پرسپولیس را اهدا کردند.

در شب میلاد حضرت فاطمه(س) و امام خمینی (ره) حسین هدایتی،نژاد فلاح،محمود خوردبین،محمد نوری و مهدی طارمی به مرقد امام ره رفتند و بعد از تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی ، به دیدار حجه الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی رفتند و پیراهن شماره 17 این تیم را تقدیم به ایشان کردند. پس از حساسیت هایی که هفته قبل در ورزش ایجاد شد، وقتی پرسپولیسی ها درخواست ملاقات با سید حسن خمینی را دادند ایشان با این ملاقات موافقت کردند. سید حسن خمینی به شدت فوتبالی است و معمولا مسابقات باشگاهی،ملی و حتی خارجی را در سطح حرفه ای دنبال می کنند.
این در حالی است که وقتی پای فوتبال و حمایت از دو تیم بزرگ پایتخت به میان می آید خیلی ها می گویند که سید حسن آقا طرفدار استقلال است.البته پدر ایشان سید احمد خمینی پرسپولیسی و شاهینی بوده و رابطه خوبی هم با علی پروین داشته است. جی پلاس ، شاخه جوانان سایت جماران تصاویر این دیدار را منتشر کرده است.

     
آی اسپورت
2015-04-10 14:54:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر