فهرست
آلگری تایید کرد؛ پیرلو به موناکو می‌رسد
آلگری تایید کرد؛ پیرلو به موناکو می‌رسد

آلگری تایید کرد؛ پیرلو به موناکو می‌رسد

آی اسپورت- به گفته سرمربی یوونتوس، آندره آ پیرلوی مصدوم به بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس می‌رسد.

ماسیمیلیانو آلگری درباره آخرین وضعیت بازیکنانش تیمش گفت:« تبس وضعیت خوبی دارد و قطعا مقابل موناکو بازی می‌کند. در تمرین اخیر به پیرلو استراحت دادم چون به او برای بازی مقابل موناکو نیاز مبرم دارم و ترجیح می‌دهم با استراحت لازم راهی بازی شود.لیشاشتاینر از ناحیه ران مصدوم شده و بارزالی فعلا به دلیل مصدومیت جزئی، توان تمرین کردن را ندارد.انجام 5 بازی متوالی و سنگین پس از 8 ماه غیبت، او را خسته کرده است.»

آلگری، رمز موفقیت در این روزهای دشوار را در دو موضوع خلاصه کرد:« باید ضمن حفظ فرم مطلوب فعلی ازساق هایمان هم مراقب کنیم.فردا مشخص خواهد شد بارزالی برای بازی سه شنبه مقابل موناکو آماده خواهد بود یا نه.»
 آلگری خیلی محتاطانه از رویای فتح 3 جام در فصل جاری حرف زد:« درحال حاضر تعادل خوبی در تیم وجود دارد.باید به شیوه فعلی ادامه بدهیم. تاهمین جا هم فصل بسیار خوب و شگفت انگیزی داشته ایم. وقتی تیم به متوسط زدگی دچار می‌شود، عصبانیتم به اوج می‌رسد. »

آلگری  در باره 3 رقابت تیمش به تفکیک حرف زد:« فتح لیگ قهرمانان دشوار است اما رویای بزرگ ما تلقی می‌شود.رسیدن به فینال جام حذفی ایتالیا برای ما اتفاقی طبیعی بود و چهارمین قهرمانی متوالی در سری آ، دستاورد بزرگی خواهد بود. در لیگ قهرمانان رقبای بزرگی پیش رو داریم اما درحال حاضر تنها بازی به بازی پیش می‌رویم.از الان به فکر پیروزی نهایی نیستیم. بر این اساس بازی فردا با پارما مهم تر از جدال سه شنبه با تیم بزرگ و سازمان یافته موناکوست.»

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-10 15:54:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر