فهرست
سوارس: چون تیکی تاکا بازی نمی‌کنیم، انتقاد می‌کنند
سوارس: چون تیکی تاکا بازی نمی‌کنیم، انتقاد می‌کنند

سوارس: چون تیکی تاکا بازی نمی‌کنیم، انتقاد می‌کنند

آی اسپورت- لوئیس سوارس، مهاجم بارسلونا در یک گفت و گوی کوتاه ادعا کرد رئال‌مادرید بارها به جذب او علاقه نشان داده بود اما شوق پیوستن با بارسلونا عاملی درجهت رد پیشنهاد آن ها شد.

 سوارس با نام بردن از بارسلونا به عنوان بهترین تیم جهان در پاسخ به سوالی درباره رئالی شدن در صورت عدم وجود پیشنهاد از بارسا گفت:« شما هرگز نمی‌توانید حدس بزنید در فوتبال چه اتفاقی رخ می‌دهد اما من همیشه دوست داشتم برای بارسلونا بازی کنم چون پوشیدن پیراهن این باشگاه رویای دوران کودکی ام بود.»

آیا بازی کردن کنار نیمار و مسی شانس گلزنی او را افزایش داده است؟ بهترین گلزن فصل گذشته لیگ برتر دراین باره گفت:«به طورحتم، بله. آن ها با توانایی های خاص خود، بار مسئولیت های متعدد را از روی دوش من برمی‌دارد.درتیم‌های قبلی، بیشتر اوقات تنها بودم و فرصت کافی برای بروز همه توانایی هایم را به دست نمی‌آوردم.من مسی را به رونالدو ترجیح می‌دهم.»

 او درباره شانس تیمش برای فتح لالیگا، جام حذفی اسپانیا و لیگ قهرمانان گفت:«هرگز دررختکن درباره قهرمانی در 3 جام صحبت نمی‌کنیم. وقتی می‌گوییم که توانایی بردن همه رقابت ها را داریم.»

 سوارس انتقاد از تیمش را کار عادی می‌داند:«مردم همیشه انتقاد می‌کنند. از زمانی که دیگر تیکی تاکا بازی نمی‌کنیم، هواداران از ما خرده می‌گیرند.به طور معمول وقتی به فتح جام نزدیک می‌شوید، بیشتر حسابگرانه بازی می‌کنید و کم تر به فکر بازی زیبا هستید.»

 

  

     
آی اسپورت
2015-04-10 18:08:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر