فهرست
مینیوله: خودمان را به خاطر جرارد نمی کشیم!
مینیوله: خودمان را به خاطر جرارد نمی کشیم!

مینیوله: خودمان را به خاطر جرارد نمی کشیم!

آی‌اسپورت: سیمون مینیوله می‌گوید بازیکنان لیورپول نمی توانند خودشان را تحت فشار بگذارند تا با قهرمانی در جام حذفی، دوران حضور استیون جرارد در آنفیلد با پایان خوشی همراه شود. لیورپول با پیروزی در زمین بلکبرن به نیمه نهایی جام حذفی راه یافته و این شانس را دارد که در روز تولد 35 سالگی استیون جرارد جام قهرمانی را بالای سر ببرد؛ کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس که تمام دوران فوتبال خود را در لیورپول سپری کرده بعد از آن راهی لیگ آمریکا و لس‌آنجلس‌گلکسی می شود.

با توجه به اینکه لیورپول 30 فروردین در نیمه نهایی مقابل استون‌ویلا قرار می گیرد، طبیعتا شانس بیشتری برای صعود به فینال دارد. آرسنال و ریدینگ دیگر دیدار نیمه نهایی را یک روز زودتر برگزار می کنند.

دروازه‌بان بلژیکی لیورپول تاکید کرد بازیکنان نمی توانند به خاطر این که یک اتفاق خوب و احساساتی برای جرارد بیفتد، تیم را دچار مشکل کنند:«نه، هیچ کس درباره آن حرفی نمی زند. استیوی خودش نفر اولی است که به این قضیه اذعان دارد. قبل از اینکه بخواهیم به فینال فکر کنیم و درباره‌اش حرف بزنیم، باید از مانع نیمه‌نهایی عبور کنیم. تنها چیزی که در حال حاضر ذهنمان را مشغول کرده بازی با استون‌ویلا است و بعد ببینیم چه می شود.استیوی اولین کسی است که می گوید نباید فشار مضاعفی به تیم آورد. به خودمان اجازه نمی دهیم به چیز دیگری فکر کنیم. ما تنها به استون‌ویلا و بازی قبل از آن در لیگ برابر نیوکاسل فکر می کنیم.»

با توجه به اینکه تلاش لیورپول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان با دو باخت پیاپی مقابل منچستریونایتد و آرسنال تقریبا بی فایده بوده به نظر مینیوله پیروزی برابر بلکبرن به تیم روحیه داده:«بعد از بازی با آرسنال و یونایتد، ما وقت زیادی برای بازگشت به روزهای خوب نداشتیم. بنابراین بازی با بلکبرن خیلی مهم بود و با پیروزی در این دیدار خیلی از نظر روحی تقویت شدیم. هنوز امیدواریم و تا پایان فصل برای رسیدن به اهداف خود مبارزه می کنیم.»

     
آی اسپورت
2015-04-10 18:47:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر