فهرست
صعود به نیمه نهایی جام حذفی؛راجرز یک فصل دیگر فرصت دارد
صعود به نیمه نهایی جام حذفی؛راجرز یک فصل دیگر فرصت دارد

صعود به نیمه نهایی جام حذفی؛راجرز یک فصل دیگر فرصت دارد

آی اسپورت- برتری در بازی تکراری یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس مقابل بلکبرن به بقای راجرز روی نیمکت لیورپول کمک شایانی کرده است.

لیورپول پس از حذف در لیگ قهرمانان، لیگ اروپا، جام اتحادیه انگلیس و دور شدن از سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان، تنها جام حذفی را به عنوان رقابت قابل فتح در پیش داردو برتری در قدیمی ترین جام دنیا، می‌تواند ضامن بقای راجرز باشد.

 میرر به نام های مانند کلوپ برای جانشینی سرمربی ایرلندی اشاره کرده اما سران آمریکایی دومین تیم پرافتخار انگلیس، هیچ گاه علاقه ای به اخراج راجرز نشان نداده اند. دراین شرایط قهرمانی در فینال ویمبلی پس ازغلبه بر آستون‌ویلا و سپس برنده جدال آرسنال و هال‌سیتی در فینال درشب تولدجرارد،هشتمین قهرمانی قرمزهای آنفیلد درجام حذفی انگلیس را در پی دارد.راجرز از زمان حضور در لیورپول تاکنون جام های بی‌ارزشی مانند جام اتحادیه را برده و گفته می‌شود تا پایان فصل در آنفیلد می‌ماند اما سال آینده، آخرین فرصتش برای رساندن لیورپول به آرزوی قهرمانی در لیگ برتر است. در این شرایط، راجرز آنقدر به ماندن در لیورپول علاقه نشان داده که برای آینده برنامه ریزی کرده و اعلام کرده بالوتلی در برنامه های او جایی ندارد. مهاجم ایتالیایی در پایان فصل قطعا لیورپول را ترک خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-10 18:20:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر