فهرست

مذاکرات در زوریخ /بانکداری به شیوه CR7

آی‌اسپورت: کریستیانو رونالدو می تواند چهره بین المللی جدید بانک ژولیوس بائر در زوریخ شود اگر مذاکرات در حال انجام میان بانک و ایجنت‌های ستاره پرتغالی به ثمر برسد.

ژولیوس بائر که از دو سال پیش بانکداری خصوصی در اسپانیا را به راه انداخته، حالا به دنبال جهانی‌کردن برند خود است و کمپینی را به سرکردگی رونالدو آغاز کرده که یکی از پرطرفدارترین ورزشکاران و از جمله قدرتمندترین چهره‌های رسانه‌ای جهان محسوب می شود.

رونلدو پیش از این هم تجربه کار با نظام بانکی را دارد چون قبلا اسپانسرش بان پرتغالی اسپیریتو سانتو بوده. سقوط این نهاد مالی باعث شد بانک مرکزی پرتغال این بانک را دو قسمت کند: «بانک خوب» با نام «نووو بانکو» و بانک بد که همان نام قبلی رویش ماند. این بازیکن قراردادش را با بانک مزبور فسخ نکرد و تصاویرش همچنان برای تبلیغات بانک خوب مورد استفاده قرار می گیرد.

بانک ژولیس بائر که در سال 1890 تاسیس شده، در سال‌های اخیر رشد کلانی در زمینه بانکداری خصوصی به دست آورده. اما تنها نهاد مالی نیست که علاقه‌مند به همکاری به رونالدو است. مرچنت بانک در خاور میانه و کردیت سوییس نیز می خواهند با فوق‌ستاره پرتغالی رئال مادرید قرارداد همکاری منعقد کنند.

     
آی اسپورت
2015-04-10 18:32:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر