فهرست
آف بده آقای خیابانی!
آف بده آقای خیابانی!

آف بده آقای خیابانی!

آی اسپورت – همزمان با آغاز جام ملت‌های آسیا، شبکه ورزش هم ویژه‌برنامه‌ای تدارک دیده که اجرای آن را جواد خیابانی برعهده دارد. به این ترتیب الان تمرکز خیلی‌ها در کشور روی همین برنامه است تا ویدئوهای مربوط به شاهکارهای آقا جواد و شرکا را هر چه سریع‌تر ضبط و در فضای مجازی بارگذاری کنند. یعنی رقابتی که الان در این زمینه وجود دارد، در خود جام ملت‌ها نیست! حالا از سؤال فلسفی خیابانی از کلانی با این مضمون که «آیا آن قدیم‌ها هم علی پروین از شما کوچک‌تر بود؟» می‌گذریم و واکنش بامزه او به سانسور تصاویر و تپق زدن‌های خاص جواد را هم نادیده می‌گیریم، اما انصافا جمله تاریخی «کوچولو از آن چیپس‌ات به ما هم بده» را کجای دل‌مان بگذاریم؟ با پخش کردن چای در استودیو درست وسط آیتم چه کنیم؟ یک شب به ملت آف بده آقای خیابانی؛ شما که کل جام را تحت‌الشعاع قرار دادی برادر!

همشهری ورزشی

۳۷ ۱۱  
آی اسپورت
2019-01-10 00:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
حمیدرضا
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۰۰
هر چی باشه اینقدر صادق و سالم بود که به اراجیف کیروش اعتراض کنه و از فدراسیون بخواد جلوش رو بگیره! درست بر عکس شما جیره خوارها و حروم لقمه ها
.
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۱۳
بله دیگه.همتون یه جور از کیروش خوردید که اتیش گرفتید.سوزش این دستمال بدست هم بعلت برند جیووا هست.برانگوه هم که دستش برا دلالی رو کیروش رو کرد.کلا باند فساد را روسیاه کرد.این کار کیروش از هزار تا جام با ارزشتر بود
حمید
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
چرت میگید و از حسادت نمی دونید سر به کدوم بیابون بذارین؟
همه مواردی رو که گفتین رو اگه بدون تعصب و با یک ذهن باز -نه مسموم و عقده ای مثل مال شما- بخونید می بینید که خیلی هم جذابن. به خصوص واکنشش به تصویر بچه کوچولو یک واکنش کاملا بی شیله پیله صادقانه و انسانی بود. حیف که حسادت چشمتون رو کور کرده.
علیرضا
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۵۹
بله.. شما عقل کلید. عزیز من مگه سرگرمی یعنی گفتن این خزعبلات؟ آخه خوردن چیپس یک بچه از راه دور میشه واکنش بی شیله پیله؟ پس کاش می گفت خوردن چیپس عارضه داره واسه بچه کوچولوها تا یه وقت هم نشه گفت اسپانسرهای تولید کننده چیپس به آقا جواد با خاور چیپس می فرستند!
۳
.
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۱۱
.
حرف حق
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۲۶
اجراش توی این برنامه کاملا دلنشینو بی نظیره....خدایی جذابه
ح.ق
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۰۶
یعنی در بیراه گویی و حشو و بی دانش حرف زدن، با اختلاف اوله هاااا
۵
سعید
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
شما هم تو مطلب نوشتن آف بده آقای نویسنده، بعضی وقتا مطالب خودتون رو بخونید، از خنده روده بر میشید
استاد زبان و ترجمه متون
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۱
اقا جواد why my team in asia cup yes?یعنی ایشون با تسلطی شگرف در زبان خارجی تازه اقدام به ترجمه کتاب زندگینامه گواردیولا هم کردتد!ایشون منتقد کیروش هم هست!!!!!.اقا جواد از برند جیووا چه خبر؟!
۲
علی زارع
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
واقعا نفس کشیدن تو کشوری که توش هستن افرادی که از گزارشگر کودن و بی سوادی مثل خیابانی حمایت میکنن سخته.
۲
محسن
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
یه لمپن بیسواد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر