فهرست
استقلال 0-0 ذوب تا پایان نیمه اول/ شبیهِ غروبِ جمعه!
استقلال 0-0 ذوب تا پایان نیمه اول/ شبیهِ غروبِ جمعه!

استقلال 0-0 ذوب تا پایان نیمه اول/ شبیهِ غروبِ جمعه!

آی اسپورت- مسابقه امروز تیم های استقلال تهران و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی؛ با 3 دقیقه تاخیر به خاطر مشکل ایجاد شده در تور دروازه ذوب آهن آغاز شد.

همانند دیدارهای گذشته استقلال، از این مسابقه نیز استقبال چندانی به عمل نیامده و تنها 6 هزار تماشاگر برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه حضور دارند.

استقلال با محسن فروزان، امیرحسین صادقی، یعقوب کریمی، مجید حسینی، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، رضا عنایتی، امید ابراهیمی، هاشم بیگ‌زاده، هرایر مگویان و جاسم کرار به مسابقه وارد شده است.

تیم یحیی گل محمدی نیز با رشید مظاهری، هادی محمدی، کارلوس سانتوز، علی حمام، مهرداد قنبری، مسعود حسن‌زاده، قاسم دهنوی، قاسم حدادی فر، کاوه رضایی، احسان پهلوان و مرتضی تبریزی بازی می کند.

حنیف عمران زاده و مهدی رجب زاده، اصلی ترین مهره های نیمکت نشین دو تیم به شمار می روند.

این مسابقه کم تماشاگر، تا پیش از دقایق پایانی موقعیت های زیادی نداشت. شوت شهباززاده و ایستگاهی کاوه رضایی، تنها موقعیت مسابقه در دقایق ابتدایی آن بودند. ذوب در آغاز نیمه اول عملکرد بهتری داشت اما شاگردان امیر قلعه نویی با گذشت زمان به جریان مسابقه مسلط تر شدند. آن ها در دقایق پایانی یک بار با ضربه دیدنی هاشم بیگ زاده و یک بار با سجاد شهباززاده صاحب موقعیت گل شدند اما نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.

دقایق پایانی نیمه اول دیدار، خبر از یک جدال جذاب در نیمه دوم می داد. اتفاقی که باید رخ بدهد و مسابقه را از این رخوت خارج کند.

     
آی اسپورت
2015-04-10 18:49:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر