فهرست

خبر بد برای آدیداس/ یونایتد در تور آمریکا نایکی می‌پوشد

آی‌اسپورت: منچسترایونینگ نیوز گزارش داد منچستریونایتد با وجود امضای قرارداد رکوردشکن با آدیداس در سال گذشته، در تور پیش فصل خود در آمریکا همچنان لباس‌های نایکی را به تن‌ می‌کند.

آدیداس از فصل 2016-2015 تهیه کننده ملزومات ورزشی یونایتد می شود اما شیاطین سرخ در سه بازی دوستانه خود در چارچوپ «جام بین‌المللی قهرمانان» در آمریکا آرم سه خط این کمپانی آلمانی را روی لباس‌هایش نخواهد داشت.

قرارداد نایکی با یونایتد تا آخرین روز ژوییه اعتبار دارد که تور دوهفته‌ای شیاطین سرخ در بازه زمانی آن برگزار می شود و یونایتد مجبور به استفاده از لباس‌های کمپانی آمریکایی است.

یونایتد قرار است در ماه اوت در یک دیدار دوستانه در اولدترافورد برای نخستین بار در 23 سال گذشته از لباس آدیداس استفاده کند. با وجود قرارداد ده ساله‌ای که آدیداس با یونایتد بسته، این خبر بردی برای این کمپانی آلمانی که بزرگترین رقیب نایکی است، محسوب می شود با توجه به اینکه در جریان پنج بازی سال گذشته یونایتد در همین تورنمنت در آمریکا لباس جدید نایکی برای یونایتد در معرض نمایش تعداد زیادی تماشاگر قرار گرفت.

بیش از 362 هزار نفر بازی‌های یونایتد را تماشا کرد و پیروزی این تیم برابر رئال مادرید را 109318 نفر از نزدیک تماشا کردند.

آدیداس پیش از این در سال‌های 1980 تا 1992 اسپانسر منچستریونایتد بود و بعد جای خود را آمبرو داد. یونایتد نخستین لباس نایکی خود را در جریان یک دیدار دوستانه پیش فصل در سال 2002 به نمایش گذاشت.

شیاطین سرخ هنوز برنامه پیش‌فصل 2015 را اعلام نکرده اند اما به نظر می رسد با توجه به نگرانی لویی فن‌خال از شلوغی برنامه فصل قبل که در لس‌آنجلس، دنور، واشنگتن، میشیگان و میامی بازی کردند، تنها در یکی دو شهر بازی کنند. یونایتد در زمان سر الکس فرگوسن چهار بار در سال های 2003، 2004، 2010 و 2011 تور خود در آمریکا برگزار کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-10 19:03:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر