فهرست
استقلال 1-1 ذوب/ کابوس کرنر برای آبی ها؛ تعویض های امتیازآور یحیی
استقلال 1-1 ذوب/ کابوس کرنر برای آبی ها؛ تعویض های امتیازآور یحیی

استقلال 1-1 ذوب/ کابوس کرنر برای آبی ها؛ تعویض های امتیازآور یحیی

آی اسپورت- مسابقه امروز تیم های استقلال تهران و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی؛ با 3 دقیقه تاخیر به خاطر مشکل ایجاد شده در تور دروازه ذوب آهن آغاز شد.


همانند دیدارهای گذشته استقلال، از این مسابقه نیز استقبال چندانی به عمل نیامد و تنها 6 هزار تماشاگر برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه حضور داشتند.


استقلال با محسن فروزان، امیرحسین صادقی، یعقوب کریمی، مجید حسینی، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، رضا عنایتی، امید ابراهیمی، هاشم بیگ‌زاده، هرایر مگویان و جاسم کرار به مسابقه وارد شد.


تیم یحیی گل محمدی نیز با رشید مظاهری، هادی محمدی، کارلوس سانتوز، علی حمام، مهرداد قنبری، مسعود حسن‌زاده، قاسم دهنوی، قاسم حدادی فر، کاوه رضایی، احسان پهلوان و مرتضی تبریزی بازی کرد.


حنیف عمران زاده و مهدی رجب زاده، اصلی ترین مهره های نیمکت نشین دو تیم به شمار می رفتند..


این مسابقه کم تماشاگر، تا پیش از دقایق پایانی موقعیت های زیادی نداشت. شوت شهباززاده و ایستگاهی کاوه رضایی، تنها موقعیت مسابقه در دقایق ابتدایی آن بودند. ذوب در آغاز نیمه اول عملکرد بهتری داشت اما شاگردان امیر قلعه نویی با گذشت زمان به جریان مسابقه مسلط تر شدند. آن ها در دقایق پایانی یک بار با ضربه دیدنی هاشم بیگ زاده و یک بار با سجاد شهباززاده صاحب موقعیت گل شدند اما نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.


نیمه دوم دیدار دو تیم، به مراتب جذاب تر از نیمه اول آن آغاز شد. استقلالی ها در شروع این نیمه تیم برتر میدان بودند. آن ها چند موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کردند و در دقیقه 62، پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند. این ضربه توسط بیک زاده نواخته شد. مظاهری توپ را دفع کرد اما اشتباه مدافعان ذوب در دور کردن توپ، فرصت را به امید ابراهیمی داد تا صاحب توپ شود. هافبک استقلال با زیرکی توانست در این لحظه، از کاوه رضایی پنالتی بگیرد. او پنالتی اش را با یک ضربه چیپ وارد دروازه حریف کرد. هم صحنه گرفتن پنالتی و هم ضربه چیپ او، یادآور مهدی طارمی در مسابقه پرسپولیس با النصر بودند.گل اول؛ همه چیزی بود که مسابقه تیم های استقلال و ذوب آهن برای جذاب شدن کم داشت. تیم مهمان، بعد از گل چیپِ امید ابراهیمی، جلو کشید تا به دنبال زدن گل باشد و دست خالی تهران را ترک نکند.13 دقیقه بعد از گل ابراهیمی، گل مساوی ذوبی ها از راه رسید. گلی که هر دو تعویض یحیی گل محمدی، پایه گذار آن شدند. رجب زاده که در نیمه دوم به زمین آمده بود، توپ را روی دروازه ارسال کرد و دانیال اسماعیل فر جوان، دقایقی بعد از ورود به بازی با یک ضربه سر توپ را به تور دروازه فروزان رساند. به نظر می رسد کابوس ضربات کرنر، در این فصل استقلال را رها نمی کند.


در 15 دقیقه انتهایی مسابقه، قلعه نویی کریمی جوان را از مسابقه بیرون کشید تا آرش برهانی را به بازی بفرستد. حملات استقلال در این دقایق کاملا بی نظم بودند و این ذوب بود که روی ضدحمله ها خطرناک نشان می داد. در این دقایق اما هیچکدام از دو تیم موقعیت ایده آلی به دست نیاوردند و مسابقه با همان تساوی به پایان رسید. نتایجی که دیگر مدعیان کسب سهمیه آسیا را خوشحال خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-11 08:00:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر