فهرست
جابجایی ستاره ها در بازار نقل وانتقالات تابستان
جابجایی ستاره ها در بازار نقل وانتقالات تابستان

جابجایی ستاره ها در بازار نقل وانتقالات تابستان

آی اسپورت – تحولات احتمالی در بازار تابستانی نقل وانتقالات از همین حالا روی هفته های پایانی لیگ های اروپایی تاثیر گذاشته است. خیلی از بازیکنان بزرگ از همین حالا وعده جدایی در پایان فصل داده اند و ادینسون کاوانی اولین بازیکنی است که به طور حتم در پایان این فصل از پاری سن ژرمن جداخواهد شد. یوونتوس و اتلتیکو مادرید سیمئونه تمایل خود را به جذب او نشان داده اند. اما پی اس جی احتمالا با یک تغییر بزرگ دیگر هم دراین فصل روبرو خواهد شد.

 زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم پی اس جی به روزهای پایانی حضورش در این تیم رسیده و آینده او درآمریکا رقم خواهد خورد. مگر اینکه او قصد بازگشت به ایتالیا داشته باشد. ولی درحال حاضر هیچ تیم خاصی خواهان به خدمت گرفتن او نیست. شرایط اسکیل لاوتزی هم مشابه کاوانی و زلاتان است. 15 میلیون یورو برای خرید مهاجم آرژانتینی مورد نیاز خواهد بود. اینتر خیلی جدی به او فکر می کند و ال پوچو در اسپانیا هم مشتریان زیادی دارد.

در ایتالیا هم چهار بازیکن به فکر تغییر آب و هوا در تابستان هستند. پل پوگبا دستکم 80 میلیون یورو و مهاجم پالرمو دستکم 30 میلیون یورو و 40 میلیون یورو طبق ادعای رئیس این باشگاه، قیمت گذاری شده اند. بارسلونا، رئال مادرید، پی اس جی ، منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی تیمهایی هستند که در صف مشتریان او قرار دارند. اما شرایط انتقال پوگبا با پیچیدگی های زیادی روبروست. دیبالا در ایتالیا طرفداران زیادی دارد و یووه، ناپولی، اینتر و رم تیمهای خواهان او هستند. از پاری سن ژرمن و لیورپول و چلسی و یونایتد و آرسنال هم به عنوان مشتریان خارجی او نام برده می شوند.

 گونسالو ایگواین هم آینده مبهمی دارد. به خصوص اگر ناپولی سهمیه لیگ قهرمانان نگیرد. به خدمت گرفتن او از سوی جلوروسی یک رویای غیرقابل تحقق روی کاغذ خواهد بود. دلیل اصلی آن هم دشمنی شدید هواداران دو تیم است که شرایط انتقال مهاجم آرژانتینی را به پایتخت دشوار می کند. آیا دلائورنتیس حاضر می شود او را به یکی از رقبای اصلی اش در لیگ بفروشد؟ ایگواین در لیگ برتر هم طرفداران زیادی دارد. آرسنال جزو نامزدهای اصلی دراختیارگرفتن اوست. مائورو ایکاردی هم که هنوز با اینتر قراردادش را تمدید نکرده، تیمهای منچستری را جزو مشتریان احتمالی خود می بیند.

در لیگ برتر استیون یووتیچ هم نغمه جدایی از منچسترسیتی سر داده و اینتر و رم در ایتالیا دوباره با آغوش باز از او استقبال می کنند. ژکو هم به فکر جدایی از تیم منچستری است. درحال حاضر رم در ایتالیا شانس بیشتری نسبت به بقیه تیمها برای دراختیار گرفتن او دارد. فالکائو هم قطعا در منچستریونایتد ماندنی نخواهد شد. یووه از سال گذشته منتظر او نشسته و لیورپول هم منتظر فرصت مناسب برای ارائه پیشنهادی به مهاجم کلمبیایی است. رئال مادرید هم شاید به فکر خرید او بیفتد ولی بعید است فالکائو به تیمی برود که همچون یونایتد فرصت بازی کردن در ترکیب اصلی را به او ندهد.  

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-10 20:57:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر