فهرست
گواردیولا: سندرم فصل چهارم
گواردیولا: سندرم فصل چهارم

گواردیولا: سندرم فصل چهارم

آی اسپورت - تساوی دو-دو سیتی با نیوکاسل یعنی یازده امتیاز فاصله با لیورپول. یعنی بیست و نه امتیاز در چهارده دیدار لیگ. یعنی بدترین آغاز پپ. وقتی پپ گفت «نیوکاسل با دو شوت دو بار دروازه ما را گشود» می‌دانست هفت تا از گل‌های قرار گرفته درون دروازه ادرسون برتافته از شلیک سیزده شوت بوده‌اند.

می‌توان مصدوم‌ها را قطار کرد. لاپورته، زینچنکو و همین طور جان استونز را. می‌توان بازگشت محتاطانه مندی را نقد کرد. یا این که کایل واکر در دفاع چپ دست و پا می‎زند و ژائو کانسلو جایگزین شایسته‌ای نبوده. این که فرناندینیو، هافبک هولدینگ، از سر ناچاری به زنجیره دفاعی پیوسته و طعنه‌آمیزانه گل تساوی بخش شلوی برتافته از خطای عامدانه او بوده. یا رودری خودش را پیدا نکرده و برناردو و داوید سیلوا درخشش فصل پیش را نداشته‌اند.

در عین حال پپ چهارمین فصلش در سیتی را سپری می‌کند و شاید به سندروم فصل چهار دچار شده. پپ در چهارمین فصلش در نوکمپ به رتبه دوم لالیگا، به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان و به فتح جام حذفی قناعت کرد. زمانی که انرژی و انگاره‌هایش رنگ باختند و کمی بعد بار سفرش بست. تفاوت فصل چهارم پپ در بارسا با فصل چهارمش در سیتی عوض شدن رویارویی کینه‌توزانه برابر مورینیو و رئال با رقابت مهربانانه مقابل کلوپ و لیورپول است... در کنار همه این‌ها به نظر می‌رسد توفیق این فصل پپ و سیتی در فتح یک قله خلاصه شده: لیگ قهرمانان!

۲    
آی اسپورت
2019-12-02 23:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر