فهرست
پیش بازی بایرن مونیخ–آینتراخت فرانکفورت / فرانکفورت نفرین شده
پیش بازی بایرن مونیخ–آینتراخت فرانکفورت / فرانکفورت نفرین شده

پیش بازی بایرن مونیخ–آینتراخت فرانکفورت / فرانکفورت نفرین شده

آی اسپورت – پپ گواردیولا و شاگردانش بعد از پیروزی برابر دورتموند و عبور از سد لورکوزن در جام حذفی قصد دارند با شکست دادن شاگردان شاف در آینتراخت با روحیه ای مضاعف آماده حضور در لیگ قهرمانان اروپا شوند. اما مدافعان مونیخی نباید فراموش کنند، آینتراخت سومین خط حمله برتر بوندسلیگا را در اختیار دارد و ممکن است برای خط دفاعی بایرن مشکلاتی به وجود بیاورد. هرچند که آینتراخت نتوانسته در 5 تقابل قبلی برابر بایرن حتی یک بار دروازه این تیم را بگشاید.

عقاب های فرانکفورت فصل خوبی را پشت سر گذاشته اند و توانسته اند در رتبه هشتم جدول قرار بگیرند. هرچند آن ها در 6 هفته اخیر اصلا عملکرد جالبی نداشتند و 3 شکست خارج از خانه را تجربه کرده اند. این نتایج به نوعی نشان می دهد شاگردان شاف در این هفته ها نفرین شده اند.

 

 

هفته بیست و هشتم بوندسلیگا

زمان بازی: 18:00

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیمبازیکنان غایب

 

بایرن مونیخ :

داوید آلابا

آرین روبن

فرانک ریبری

تام استارک

خاوی مارتینس

 

آینتراخت فرانکفورت :

کارلوس سابرانو

مارکو روس

 

 

پیش بینی:

- بایرنی ها با فاصله 10 امتیازی با وولفسبورگ و اعتماد به نفس بالا حاصل از پیروزی هفته قبل برابر دورتموند در صدر جدول بوندسلیگا قرار دارند. با وجود مصدومیت چند مهره کلیدی، مونیخی ها همچنان ترکیبی با کیفیت را در اختیار دارند.

- فرانکورتی ها 4 بازی از 5 بازی قبلی خود را واگذار کرده اند و در تلاش هستند بار دیگر به شرایط متعادل خود باز گردند. آن ها در بازی می خواهند تا هر زمان که می توانند ساختار دفاعی خود را نفوذ ناپذیر حفظ کنند.

- انتظار می رود بایرن از همان ابتدا نبض بازی را در دست بگیرد.


     
آی اسپورت
2015-04-11 09:54:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر