فهرست
پیش بازی مونشن گلادباخ – دورتموند / حمله کلوپ به صخره گلادباخ
پیش بازی مونشن گلادباخ – دورتموند / حمله کلوپ به صخره گلادباخ

پیش بازی مونشن گلادباخ – دورتموند / حمله کلوپ به صخره گلادباخ

آی اسپورت –  گلادباخی ها این فصل عملکرد بسیار تحسین برانگیزی داشته و دو هفته پیش توانستند در ادامه نتایج خوب خود در آلیانس آره نا از سد بایرن مونیخ عبور کنند. آن ها حالا می خواهند از سد دورتموندی عبور کنند که در دور رفت بوندسلیگا در منطقه سقوط قرار داشت. گلادباخ بعد از حذف در جام حذفی تنها بر روی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کرده است. دورتموند هم که تا حدی به روز های خوب خود بازگشته بعد از صعود به نیمه نهایی جام حذفی آلمان، می خواهد در بوندسلیگا حداقل سهمیه لیگ اروپا فصل بعد را به دست بیاورد.شاگردان فاوره در گلادباخ از خط دفاع بسیار در 7 بازی اخیر بوندسلیگا شکست نخورده اند و در 6 بازی اخیر از بایرن مونیخ هم بیش تر امتیاز گرفته اند.

نمایش های اخیر دورتموند نشان داده آن ها تنها در زدن ضربات آخر کمی بی دقت هستند ولی از نظر کیفیت بازی در سطح بالایی قرار دارند.

 

 

هفته بیست و هشتم بوندسلیگا

زمان بازی: 18:00

آب وهوا: بارانی

 

آرایش احتمالی دو تیمبازیکنان غایب

 

مونشن گلادباخ :

مارتین اشترانزل

کریستف کرامر

 

دورتموند :

اولیور کرچ

لوکاس پیژچک

نوری شاهین

 

 

پیش بینی:

- گلادباخ در 7 بازی اخیر بوندسلیگایی اش شکست ناپذیر بوده است. آن ها می خواهند در جمع سه تیم پایانی قرار بگیرند و با پیروزی در این دیدار فاصله خود با لورکوزن را بیشتر کنند.

- دورتموند همچنان می تواند به گرفتن سهمیه لیگ اروپا امیدوار باشد. البته آن ها باید خلاقیت خود را در هنگام در اختیار داشتن مالکیت توپ افزایش دهند.     
آی اسپورت
2015-04-11 10:04:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر