فهرست
پیش بازی رئال مادرید – ایبار / کهکشان مصدومان و محرومان
پیش بازی رئال مادرید – ایبار / کهکشان مصدومان و محرومان

پیش بازی رئال مادرید – ایبار / کهکشان مصدومان و محرومان

آی اسپورت – رئال مادرید و ایبار هر دو آخر هفته خوشی را پشت سر گذاشته اند. رئال در دیداری سخت که محرومان و مصدومان زیادی بر روی دست این تیم گذاشت توانست با دو گل از سد میزبان خود رایو وایکانو عبور کند. ایبار هم بعد از 11 هفته ناکامی با مغلوب کردن مالاگا سر و سامانی به وضعیت خود در جدول رده بندی داد.

مصدومیت گرت بیل در بازی قبلی و اضافه شدن نام او به لیست مصدومان این این تیم و محرومیت تونی کروس و خامس رودریگس به دلیل 5 کارته شدن در لالیگای امسال باعث شده آنچلوتی کمی در این بازی دستش خالی باشد. هرچند به لطف فدراسیون فوتبال اسپانیا، محرومیت کریستیانو رونالدو برای حضور در این بازی بخشیده شد و او می تواند کهکشانی ها را همراهی کند.

ایبار رده چهاردهمی هم به لطف برتری برابر مالاگا با روحیه مناسب پا به برنابئو خواهد گذاشت اما به نظر می رسد بتواند برابر رئال مادرید کاری از پیش ببرد. هر چند که سرمربی این تیم نظری به غیر از این دارد.

لوس بلانکوس در بازی رفت با 4 گل ایبار را در هم کوبید.

 

هفته سی و یک ام لالیگا

زمان بازی: 18:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیمبازیکنان غایب

 

رئال مادرید :

گرت بیل

آلوارو مدران

سامی خدیرا

فابیو کوئنت رائو

خامس رودریگس

تونی کروس

ایبار :

آنخل

انه کو بوه دا

 

پیش بینی:

- ایبار توانست بعد از 11 هفته بالاخره هفته گذشته با یک گل از سد مالاگا عبور کند تا کمی خود را از منطقه سقوط دور کند.

- رئالی ها هم بعد از برد 9 بر  در ابتدای هفته برابر گرانادا، آخر هفته را با پیروزی دلچسب برابر رایووایکانو سخت کوش جشن گرفتند. پاکو خیمس سرمربی رایو بعد از پایان این بازی کاسیاس را به دلیل عکس العمل هایش ستود.

- گلی دیگر از رونالدو در این بازی به این معنا خواهد بود که او در سه بازی اخیر در لالیگا 7 گل به ثمر رسانده است. مردان آنچلوتی تلاش خواهند کرد اختلاف خود با بارسا در صدر را با پیروزی در این دیدار کاهش دهند.


     
آی اسپورت
2015-04-11 10:03:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر