فهرست
سپاهان ۰-۰ نفت م.س؛ درخشش عجیب سوشا
سپاهان ۰-۰ نفت م.س؛ درخشش عجیب سوشا

سپاهان ۰-۰ نفت م.س؛ درخشش عجیب سوشا

آی اسپورت – سوشا مکانی در اولین بازی خود برای نفت مسجسلیمان درخشید و یک امتیاز برای تیمش گرفت

فولاد مبارکه سپاهان – نفت مسجدسلیمان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان

داور: سیدمهدی سیدعلی؛ کمک ها: علی اکبر نوری – محمدرسول ذورقی؛ کمک داوران اضافی: محمدباقر پورباقر – علی ابراهیمی؛ داور چهارم: علی احمدی.

ناظر داوری: حاتم بک پور

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، سعید آقایی (۷۵ علی قربانی)، عزت پورقاز، گئورگی ولسیانی، مرتضی منصوری، امید نورافکن، مهدی کیانی، کومان، محمد محبی، محمدرضا حسینی (۶۴ سجاد شهباززاده) و استنلی کی روش.

سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب نفت مسجد سلیمان: سوشا ماکانی ، محمد طیبی، حامد نور محمدی ،علیرضا علی زاده ، حسین ابراهیمی (۸۵مهدی رستمی) ، میثم نقی زاده ،سعید آهنی (۶۴محمد ابراهیمی) ،مجید عبدی، سجاد جعفری، میلاد خدایی ،میر هادی میر جوان(68-فرزاد حاتمی)

سرمربی: مهدی تارتار

کارت زرد

سعید آقایی (۱۳) از سپاهان

سوشا مکانی (۹۰+۱)، حامد نورمحمدی (۹۰+۲) از نفت مسجد سلیمان

دقایق حساس

دقیقه ۱۳: ضربه ایستگاهی حسین ابراهیمی که با قدرت از پشت محوطه جریمه زده شد، با آقایی در میان راه برخورد کرد تا به دروازه پیام نیازمند نرسد.

دقیقه ۲۱: ارسال محمد محبی از سمت راست خط هجومی نفت مسجد سلیمان با دخالت استنلی کی روش روبرو شد ولی ضربه استنلی قدرت لازم را نداشت و سوشا به راحتی آن را به آغوش کشید.

دقیقه ۲۳: ارسال سعدی آقایی با ضربه حسینی می رفت تا به گل اول بازی بدل شود ولی مکانی به خوبی توپ را از روی خط به بازی بازگشت داد تا جدی ترین موقعیت بازی تا این دقیقه از خط عبور نکند.

دقیقه ۳۸: ارسال محمدرضا حسینی و ضربه محمد محبی که روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست خط دفاعی نفت مسجد سلیمان بود، با اختلاف دو سه متری راهی اوت شد.

دقیقه ۴۰: ضربه سر علیرضا علیزاده بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان همان جایی رفت که نیازمند ایستاده بود. پیش از این ضربه سر، تیم نفت مسجد سلیمان روی یک شوت محکم، دروازه سپاهان را با تهدیدی جدی مواجه کرد که البته نیازمند توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۳: ضربه ایستگاهی محمدرضا حسینی بار دیگر روی دروازه نفت خطرساز شد ولی در چند رفت و برگشت در نهایت توپ در اختیار سوشا قرار گرفت.

دقیقه ۵۰: سوشا مکانی دو مرتبه یک بار روی شوت محکم استنلی کی روش و یک بار روی ضربه سر محمد محبی از تیر یک، با واکنش های فوق العاده مانع از گلزنی شاگردان امیرقلعه نویی شد.

دقیقه ۷۷: سوشا مکانی روی یک حمله سرسع از سپاهان پس از خروج از دروازه با محمد محبی برخورد کرد و حالا دقایقی است بازی به تاخیر افتاده است.

دقیقه ۸۴: سوشا مکانی با خروج به موقع از دروازه مانع خطرناک تر شذت موقعیتی شد که سپاهانی ها ایجاد کرده بودند.

دقیقه ۹۰: ضربه سر علی قربانی با فاصله زیادی از کنار دروازه راهی اوت شد.

حاشیه های بازی

* در حالی که امیرقلعه نویی روز گذشته از هواداران سپاهان خواسته بود تا به ورزشگاه بیایند، استقبالی از دومین دیدار خانگی طلایی پوشان نشده و چیزی حدود ۳ هزار نفر تاکنون به ورزشگاه رسیده اند که البته این تعداد در حال افزایش است.

* نکته جالب توجه ترکیب سپاهان اینکه محمد محبی در میان نفرات اصلی وجود دارد و محمدرضا حسینی و استنلی کی روش برای اولین مرتبه به ترکیب اصلی رسیده اند.

* در دقایق ابتدایی بازی، دودی انبوه زمین بازی و به خصوص سمت چپ زمین سپاهان را گرفته؛ دودی که هواداران سپاهانی آن را ایجاد کرده اند و تصاویر تلویزیونی را با مشکل روبرو کرده است.

* عباس عسگری هافبک تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل پارگی رباط صلیبی که مقابل استقلال رخ داد، در این مسابقه جای خود را به بازیکن دیگری داده است.

* با تعویض سعید آقایی امید نورافکن به پست دفاع چپ خواهد رفت و سجاد شهباززاده جایگزین او می شود.

* سپاهان در دقایق پایانی بازی تلاش زیادی برای زدن گل برتری دارد.

* داور 6 دقیقه وقت اضافی برای بازی درنظر گرفته است. این وقت اضافی به دلیل مصدومیتی بود که برای مکانی ایجاد شد و این بازیکن با فکی که دچار خونریزی شده بود، مداوا شد و به زمین بازگشت.

۱    
آی اسپورت
2019-09-20 21:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر